Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb pasiknak bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb pasiknak bejönnek a sokkal fiatalabb lányok?

Figyelt kérdés
Pl egy csinos 16-18 éves csajt a 20-30 év körüli pasik is megnéznek? És szexuálisan mennyire érdeklik őket? XD
2009. okt. 17. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
NAGYON! ÚGYHOGY VIGYÁZZ, MERT AZ IDŐSEBB PASIK CSAK AZT AKARJÁK A FIATAL LÁNYOKTÓL, ÉS ELÉG TAPASZTALTAK, KÖNNYEN ELCSÁBÍTANAK!
2009. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen megnézegetem őket! Szexuálisan? Az sok mindentől függ. Ha vad kis arcod van és x-it cuccokban vagy lehet, hogy egy jó sexre akarnálak befűzni (ami neked is ugyanolyan jó mint nekem :), viszont ha szelídebb arcú vagy, az öltözködésed is illik az enyémhez, emellett aranyos mosolygós vagy, lehet szerelmes leszek egy percre :D
2009. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen megnézik, mért ne néznék meg, és szexuálisan is érdeklik őket. Szerintem ezen túl az sem a kortól függ hogy mi a cél a csajszikkal, lehet hogy szerelmesek lehet hogy dugni akarnak. Tehát pl. simán van olyan hogy a 18 éves lányba szerelmes a 25 éves fiú, aki meg is dugná, barátnőjének is szeretné és a 30 éves pasinál is előfordulhat ugyanez, nem a kortól függ és a 19 éves is akarhat csak dugni is, de ugyanúgy szerelmes is lehet.
2009. okt. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is megnézem a fiatalabb csajokat de azért 18 alatt egyikkel se sexelnék.Az meg nem igaz,hogy csak azt akarjuk,mert én inkább a komoly kapcsolatok hive vagyok és nem az egyéjszakásoké!!!28/F
2009. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Még jó hogy megnézik, mindenkit beindítanak az ilyen fiatal csajok, később hol látsz olyan szép hibátlan idomokat meg aranyos babaarcot egy 24 vagy idősebb lányon? Aki ilyet nem néz meg azzal van a baj.

De csak megjegyzem hogy én is 25 vagyok bár egyáltalán nem látszik, és eszem ágában se lenne velem egykorú megereszkedett, kiégett lelkű nőkkel foglalkozni, akiket már párszor pofára ejtettek aztán már csak azt keresik hogy kihez menekülhetnek hozzá mert már családalapítási kényszerük van meg belefásultak a napi gürcölésbe.

Nem tudom, hogy mi az olyan nagyon rossz hogy most egy érettebb gondolkodású velem egykorú pasi egy 5-6 évvel fiatalabb lánnyal akar kezdeni?! Mert ilyen fiatallal még lehetne normális kapcsolatot összehozni mert nem csalódott sokszor, meg nincsenek hátsó szándékai, hogy jajj de jó lenne már találni magamnak egy jópartit. Hát fenéket fog rámakaszkodni egy ilyen!

Akkor a sok hülye p*csa is kezdhetne 17 évesen hasonló korú málészájúakkal ahelyett hogy 20 éves marhákkal kevernek.

2009. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
20 éves csaj vagyok, és én a 16 éves pasikat nézem meg! :DDD Mekkora gáz már...
2009. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Megnézik hát :P Párom 28 én 17 :) (igen-igen sok a korkülönbség,de mégis megvagyunk,nem a szexre ment a dolog meg is várakoztattam rendesen :P )

17/L

2009. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

Mög hát!:D

22/F

2009. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Hát engem azért jól meghúzott egy 28éves srác...bár nem bántam:D /amugy nem vagyok k*rva/

17/L

2009. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!