Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Mi a véleményetek arról ha egy lány visel sminket? És csak úgy szép ha ki van sminkelve?

Figyelt kérdés
[link] Nem én vagyok, de szerintem sminkkel tényleg szebb ez a csajszi :)
2013. júl. 9. 19:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
a szépség relatív, mindenkinek más a szép :) szerintem ő az.
2013. júl. 9. 19:38
 12/16 anonim ***** válasza:
Ebből csak az derül ki, hogy bárkiből tudnak csinálni megfelelő mennyiségű sminkkel olcsó lotyónak kinéző csajt.
2013. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nők/lányok nem sminkelnék magukat ilyen mértékben, akkor nem is néznének ki úgy, ahogy, miután lemossák a sminket.
2013. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igazából amúgy sem csúnya csajszi csak az hogy túl fehér a bőre mutathatnék csúnyát nem olyat mint ő...
2013. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Elég sokat találni belőlük az éjszakai életben!

Személy szerint kerülöm őket!

2013. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lány nem csúnya. Csak a sok smink tönkreteszi a bőrét, meg egy kicsit fehér is. De ennél sokkal csúnyább arcok is vannak. Én például soha nem sminkeltem magam, és nagyon szeretem az arcom, pedig azért nem vagyok valami nagy szépség, de nagyon örülök neki, hogy a bőröm olyan, amilyen, azaz rugalmas és selymes. És ezzel most nem nagyképűsködni akarok.
2013. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!