Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális szerintetek? 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális szerintetek? 13 évesen szeretnék pasit?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék pasit, de 13 éves vagyok na jó novemberbe leszek már 14 :D EZ normális hogy már szeretnék? Eddig még nem volt. Nem túl korai ez még?
2013. júl. 9. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Tombolnak a hormobok:) neem:) nyugi:)
2013. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korai..
2013. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem még nagyon korai, várj vele még egy kicsit! :D nem maradsz le még semmiről.
2013. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van kiszemelt ő is 13 éves. De nem egyből a szexre meg ilyenekre gondoltam. Hanem találkoznánk, kézenfogva járnánk, megölelnénk egymást, csókolóznánk.
2013. júl. 9. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!