Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? (biszex)

Figyelt kérdés

van egy nagyon jo barátnőm, akiről régóta tudom hogy biszex és én is az vagyok ( tudjuk egymásrol) és hát szerelmes lettem belé...nagyon durván.... De nem merem neki elmondani, nagyon jóban vagyunk szinte minden nap találkozunk sokszor csak kettecskén.. Viszont neki a legjobb fiu barátom tetszik (legalábbis ezt mondja), és szerintem össze is fognak jönni mert a fiunak is bejön ez a csaj...

a lány mindig mondja nekem hogy szépvagyok meg minden, de szerintem csak lelket önt belém:/ bár ki tudja.... szerintetek elmondjam neki hogy hogyan érzek iránta?? félénk lány vagyok, de neki bármikor elmondanám h már 1-2 éve bele vagyok esve...:(

Nem sűrűn írok ide mert ők a 2 legjobb barátom és velük bárnit meg tudok beszélni, de ezt egyikőjüknek se mondom el ...:s



2013. júl. 11. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mindenképpen mondd el neki, a bizonytalanság a legrosszabb.
2013. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatod elmondani a lánynak. Hogyha nálam sikerült a hetero ismerősömnek elmondani és nem hagyott ott a fenébe, akkor... Ha tényleg ennyire jó barátnőd, megpróbálhatod. Szerintem. Hajrá!
2013. júl. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... gondolj arra, hogy ha ő mást szeret és megtudja, hogy te szereted, akkor megromolhat a kapcsolatotok... hiszen tudni fogja, hogy neked nehéz mellette lenned úgy, hogy szereted... esetleg pedig még rosszul is érezné magát emiatt...


Nehéz döntés..

2013. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Joe Makepeace ***** válasza:

Mondd el, mégpedig minél hamarabb!!!


"...szerintem össze is fognak jönni..."


Ezt akarod megvárni???


Hogyha "mondogatja" Neked, hogy szép Vagy "meg minden", akkor pláne mondd el!

Ne "bármikor" mondd el Neki, hanem most! Érdekelne engem is, hogy mit reagál rá, mert drukkolok Neked!

Persze azért, mert a fiúbarátod és Ő bejönnek egymásnak, még nem biztos, hogy bármikor egy párrá válnának, de van rá sansz, nem?

A tanácsom az lenne, hogy utalj a dologra "nagyon keményen", úgy mondd el, ne úgy hogy "olyan szerelmes vagyok hogy az csak na", hanem hogy egyből levegye a dolgot! Ha úgy reagálna rá, hogy "nem", akkor sem érinti a már meglévő barátságotokat, de szerencsére nekem abból amit leírtál nagyon is úgy tűnik, hogy ilyesmivel egyáltalán nem kell számolni... Akkor meg ne várj!

Már rég boldog lehetnél Vele! Úgy is...

2013. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Osztom az előző válaszoló véleményét. Mondd el neki mit érzel, és ha mégsem az lesz a válasz, amit szeretnél, és ő igaz barát, akkor ez a dolog megerősíti a baráti kapcsolatot. Hidd el, egy ilyen vallomás nagyon jót tesz a kiszemelted önbizalmának. Másképp néz majd rád, becsülni fogja a bátorságod.

Azon viszont ne lepődj meg, ha a vallomás után esetleg egy időre visszavonul majd, hogy megeméssze a dolgot és szembesüljön a saját érzéseivel. Ugyanebben a cipőben járok én is, és drukkolok nektek! Sok szerencsét! :)


27/L/L

2013. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban vagyok én is és jó olvasni a tanácsokat.

Szeretném megkérdezni JOE

"A tanácsom az lenne, hogy utalj a dologra "nagyon keményen", úgy mondd el, ne úgy hogy "olyan szerelmes vagyok hogy az csak na", hanem hogy egyből levegye a dolgot! "

Hogy utaljak rá hogy egyből rájöjjön de ha mégse jönnék be neki ne is legyen nagyon kínos?

2013. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Joe Makepeace ***** válasza:
100%

A #6-os válaszolóhoz:


Én nem vagyok egy túl nagy "óberokos megmondóember", sőt(!), de a véleményem szerint én tuti valahogy úgy csinálnám a kérdező helyében, -sőt ezek szerint a Te helyedben is, ha Te is olyasmi cipőben jársz-, hogy:


"-elmehetnénk egyszer (mondjuk) moziba csak ketten, aztán kajálhatnánk valamit együtt, aztán dumálhatnánk mindenféléről! Jó lenne többet csak úgy kettesben is, nem kell hogy a többi haver is mindíg rajtunk lógjon, (esetleg: ők nem is szépek ennyire -félig komolyan mondva, elvéve az "élét") ha megyünk valahova! Lenne kedved hozzá?"...

Azt ugyan a kérdező írta, hogy szinte minden nap találkozik a lánnyal, sőt sokszor csak "kettecskén", de szerintem az nem olyan, mint ahogy most én ezt a mozit javallottam, amit akár konkrét randinak is fölfoghat, ráadásul Te kérdező, mondjuk akár hozzá is érhetnél a kezéhez közben, vagy megsimogathatod a vállát majd meglátod hogyan reagál, dehát ezek helyzetfüggő dolgok (érted na)! A film közben eltaszítani semmiképp nem fog, legföljebb a végéig elgondolkozik a történteken, és két lehetőség lehet meglátásom szerint:

1. Pozitív irányba kezdenek el indulni a dolgaitok, akkor hip hip hurrá!

2. Nehezményezi (de mit(?) azt, hogy hozzáértél, vagy hogy egy izgalmasabb jelenetnél "belekapaszkodtál" a vállába? hát a barátnőd most is, ha nem is úgy...), akkor elnézést kérsz, amúgy viszont 100% hogy nem tenné szóvá negatív értelemben!


Ilyesmire gondoltam, de nem kizárt, hogy hülyeség...

2013. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Joe Makepeace ***** válasza:
100%

Még annyit az előzőhöz:


Ha rögtön "lerohannád" kérdező, és a #6-os lány is az Ő választottját, akkor mi lenne? Azonnali választás elé állítanátok Őket, ráadásul akkor már ki lenne terítve minden kártya, nem lehetne megőrizni a felhőtlen barátságot nemleges válasz esetén (bár azt így is nehéz lenne, de erre nem is szabad gondolni)


Ui.: remélem a #6-os válaszolónál abban is megegyezik a két történet, hogy Téged is bátorít a szíved választottja!

2013. júl. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Joe Makepeace ***** válasza:

Egy pillanatig azon gondolkoztam el:

nem lehet, hogy a #6-os válaszoló a barátnőd, kedves kérdező?

Na eldugultam, csak úgy átvillant...

2013. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, még össze is jöhettek :)
2013. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!