Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van hogy interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy interneten nem hajlandó velem egy csaj beszélgetni, de ha hívom telefonon bárhová eljön velem bármikor?

Figyelt kérdés

neten egyszerűen szarik rám.....


előben tök kedves vicces meg csinálunk ezt azt.



egyszerűen nem értem, de amúgy kétes érzéseim vannak.

és állítólag az érzések sosem hazudnak



2013. júl. 11. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem fordít akkor figyelmet a számítógépre mint te?
2013. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lehetséges, de van mikor sokáig fentvan, és nem ír.
2013. júl. 11. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
ha az érzések sosem hazudnának akkor nem nem halt volna meg 1 millió zsidó a cc táborban.
2013. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Didiiayer ***** válasza:
lehet nem igazán szeretet neten irogatni...de szerintem örülj annak, hogy előben minden oké és nem fordítva :)
2013. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 te mi a szarról beszélsz?
2013. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én élőben simán tudok csajozni, zsigerből jön, mert mindig helyzetre reagálok. Az interneten viszont még egyszer sem(szóval nullaszor) jött össze randi vagy bármi más. Lehet te is hasonló vagy.


A szomorú lehetőség: pióca típus vagy és élőben(telefon is annak számít) nem mer elküldeni a fenébe.

2013. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak a telefonja van bejelentkezve állandóan? Én is így vagyok vele, mégsem figyelem állandóan a levelezgetéseket.
2013. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Telefonnál kiírja az időt,ha valaki fb messenger-t használ.
2013. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!