Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Meleg vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Meleg vagyok? Esetleg csak biszex és kiváncsi?

Figyelt kérdés

sokszor fantáziálok arról, hogy haverjaimmal szexelek (fiukkal).. de ha vmiért előkapják a szerszámukat (pl zuhanyzóba v ilyesmi) elkapom a fejem, de inkább oda se nézek.. mert nem érdekel.. de akkor miért fantáziálok ilyenről?

(mikor "álmodozom" olyanról hogy én vagyok "a passzív" soha..)


de ugyanakkor egy jó csajt ha meglátok utcán mindíg az jut az eszembe, hogy milyen lehet a stílusa.. de jól néz ki.. stb.. de az hogy de meg.... nám kb soha.. és ált. nem nézem a nők seggét se a mellét.. pedig ezt a koromban már nem ártana.. de ha szép az arca, és nem kövér mindíg arra gondolok, hogy járnék vele.. el kéne kérni a számát :D


15/f


2009. okt. 18. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos: szerintem alapvetően meleg vagy. sokan le fognak pontozni ezért, de ez van. szexszel kapcsolatban fiúkról fantáziálsz (a farkukra azért nem nézel, mert te magad is érzed, hogy ez nem helyes) ám lányokon azt figyeled, amit egy másik nő: milyen a stílusa, mi van rajta, és megállapítod, hogy szép az arca. hetero nőként én is ezt teszem, a lányokat azért nézem meg, mert megfigyelem a külsejüket, ellenben a fiúkról fantáziálok szexuális téren. összegezve: szerintem ha nem is vagy 100%ig meleg, azért erősen a búzaság dominál nálad.
2009. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nő vok,de a leírásod alapján furcsállak egy kicsit!

Volt már sexuális kapcsolatod lánnyal? Ha igen,az jó volt v nem élvezted? Ha az utóbbira nem a válasz,akkor van benned hajlam a pasik iránt!

Ami nem gáz,de azt is csak akkor tudod meg igazán,ha kipróbálod!

2009. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy nem fogsz örülni de én hasonlóan voltam ezzel 15 évesen. fiúkról fantáziáltam, mindig ú.h. magamat képzeltem aktív szerepbe. ha megláttam egy helyes lányt akkor meg azt gondoltam hogy biztos nagyon kedves lehet.


na, gondolnád-e hogy biszex vagyok, de a melegebb fajtából, tehát inkább a fiúk érdekelnek.


25 F

2009. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

értem.. valahogy éreztem hogy ez a helyzet.. kösz a válaszokat..

(szűz vagyok)

2009. okt. 18. 21:42
 5/7 A kérdező kommentje:
de azért ez nem zárja ki azt, hogy csak szimplán biszex vagyok, vagyis nem csont b**i?
2009. okt. 18. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen kérdés érkezett már hasonló helyzettel.

15 évesen nem feltétlen lehet tudni, hogy mi vagy. Pont. Az emberek amúgy sem full heterók, vagy homoszexuálisak. (Most ne vegyük a biszexualitást.) Mondom ezt heteróként.

Nem szeretem a tudományt, mert nagyon egyoldalúan vizsgálódnak általában nem túl sok aspektusból vizsgálnak, és túl sok mindent zárnak ki, de érdemes nézelődnöd olyan oldalakon is, ahol ilyen témában készültek felmérések.

Ott van például Kinsey amerikai szexológus. Nézz utána az elméleteknek, de persze nem ez a fontos, hanem Te!

A szexualitásod változik, ahogy Te is. Próbálj közeledni fiúk is lányok felé is. Majd meglátod. Több esetről tudok, amikor valakinek változott a szexuális orientációja. Persze az sem baj ha nem változik. Ismerd meg magad, ez a lényeg.

A gyakorlatban pedig ismerkedj, figyeld meg az embereket és a saját reakcióidat rájuk. Ne csak kívülről figyeld, ahogy leírtad, hogy ha meglátod...hanem beszélgetés közben is, ilyen-olyan helyzetben, mi mit hoz ki belőled.


Üdv!

2009. okt. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi..
2009. okt. 20. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!