Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Számotokra (tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Számotokra (tudom egyénfüggő) az ideális férfi kegyetlen? Ha igen, mennyire? Milyen messze megy el az érdekérvényesítésben? Hogy bánik a riválisaival? A többi férfival? Remélem érthető a kérdés. Várom a válaszokat! Vonzó a szemetekben?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon,nagyon kegyetlen.
2013. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem, ne legyen kegyetlen

legyen határozott, magabiztos de ne kegyetlen

2013. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha a túlzott határozottság kegyetlenségbe torkollik?
2013. júl. 12. 15:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés a kegyetlen. A kegyetlenség rosszlelkűséget, rosszindulatot is feltételez, hogy valaki élvezi mások gyötrését. Akinek ez az ideális, ott valami nem egészen stimmel.

Az ideális férfi intelligens ember, aki tudja kezelni a konfliktusokat, és kiáll az érdekeiért, ahogy kell a riválisaival szemben, van benne elég kurázsi és magabiztosság ehhez, de nem keresi szándékosan a nagyobb bajt. És a párjával pedig megértő.

2013. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam: Meddig mehet el, mennyire lehet határozott? Mert adódhatnak olyan szituk az életben, amikor kegyetlenségre, és tényleg arra kényszerül valaki. Ha arra kényszerülne, ez csak a létfenntartás igazolhatja, vagy az önmegvalósítás is? Erre vagyok kíváncsi.
2013. júl. 12. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, hogy a normálisabb lányok nem szeretik, ha egy férfinél a határozottság tettlegességig fajul. A kiabálás és káromkodás úgy tapasztaltam még belefér (amit úgy veszek észre, hogy rendkívül hatásos tud lenni, ha nem jellemző az illetőre; hatásosabb, mint ha verekednél). De csak a konkurenciával szemben, a lánnyal szemben nem.
2013. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a kegyetlen embereket, de mindenhol vannak határok. Ha pl. éjszaka kézenfogva sétálunk és ránktámad valaki, akkor ne ő sikítson jobban, mint én, hanem próbáljon meg megvédeni. :P Nem hiszem hogy ez a kegyetlen kategória.
2013. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, az ideális férfi nem kegyetlen. Határozott, igen. Céltudatos, igen. Törekvő, igen. De nem minden határon keresztül.

Egyébként ez most pont személyesen érint, udvarol nekem valaki, akit megkérdeztem, mi az amit feltétlen tudni kell róla, és pont azt mondta, hogy tud kegyetlen lenni. De kerüli az ilyen helyzeteket.

Ez most számomra komoly dilemma. Ha egyébként minden szempontból tökéletesnek tűnik az illető, vajon érdemes-e megkockáztatni.

Mondjuk hozzátenném, hogy az exem is megkérdeztem anno, ő azt mondta, hajlamos a lelki terrorra. Nos, a kapcsolatunk végén ezt igen erősen megtapasztaltam, emiatt is vannak félelmeim.

2013. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne legyen kegyetlen, csak ne hagyja magát eltaposni. Tehát ki tudjon állni magáért, a szeretteiért, megállja a helyét a világban, képes harcolni a céljaiért. Ha valaki kegyetlen, az akár lehet sunyi, alattomos, megalkuvó is, aki ha rosszra fordul a helyzet gyáván meghunyászkodik. Ilyen nem kellene.
2013. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, kegyetlen másokat érzéketlenül legázoló ,nyalizós pedálgép semmi esetre sem, mert attól a tipustól hányingerem van.

Egyszerűen csak legyen normális kereteken belül bátor és életre való.

2020. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!