Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok szép ez az arc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok szép ez az arc forma?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 18. 22:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
2. képen nagyon sexxy:D
2009. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
bio guminő
2009. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
összefogott hajjal egy tojás volt.
2009. okt. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Eddig három kérdésben kérdezték ugyanezt meg, csak más képekkel de ugyanezzel a nővel.
2009. okt. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
mikor?
2009. okt. 19. 09:04
 16/20 anonim ***** válasza:
48%

A 2. kép jól meg van dolgozva photoshoppal. :-)

De amúgy személy szerint nekem nem jön be.

2009. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az első képen ronda..komolyan. És az az érdekes, hogy ez a nő így néz ki, ahogy az első képen :P


A 2. képen jól igazítottak rajta, beállított a fotó. Itt tényleg szépnek tűnik..csak hát ugye csak tűnik. Gáz, hogy csak egy kilo festékkel néz ki valahogy. Reggel megijednék tőle :P

2009. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Ja de arra kiváncsi lennék,hogy te hogy nézel ki:D Ha megnéznéd az összes képét látnád,hogy smink nélkül sem csúnya. Mennyi irigy ember,mert otthon ültök egésznap és azt nézitek kit lehet leszólni,így retusálva meg úgy retusálva szánalom.

Köszönöm a válaszokat. minden jót.

2009. okt. 19. 17:18
 19/20 anonim ***** válasza:
Akkor mutass róla olyan képet, ahol nem túlsminkelt, nem beállított és szép. :) Amúgy meg nem értem miért sértődsz meg. Az első képen tényleg ronda. Legalább is én annak látom. A véleményem kérdezted és válaszoltam. Amúgy miért lennék irigy? Ha jól nézne ki elismerném :P A példaképed, hogy így véded vagy mi?
2009. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Mindegy:D

Csak idegesít,hogy jajj ez itt van retusálva az meg ott,hát baz*meg nem mindegy hol van retusálva,meg hogy mennyi sminekkel szép? Egyszerűen azt kellett volna íri,hogy nem,nem szép. nem tudom,hogy milyen nemű vagy,de szerintem rajtad is szokott dobni a smink, márha csaj vagy.Na mindegy kössz a választ.

2009. okt. 20. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!