Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Az ex barátommal szoktam beszélgetni, mivel nagyon hosszú kapcsolatunk volt, tartani próbálom a kapcsolatot.. Elég gyakran fordul elő hogy megbánt, ekkor én mindig vigasztalhatatlan sírásba kezdek..borzasztó rossz ez. Barátom van és mikor esetleg ő megbánt valamivel, nem nagyon sírok, pedig elvileg ekkor kellene.. Miért lehet ez, vagy mit tehetnék ez ellen, kérlek segítsetek!

18/L


2013. júl. 12. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ha megbánt, ne barátkozz az exeddel
2013. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért tartod az exbarátoddal a kapcsolatot? Van új, lépj túl, nem kell a múltban élni. Jó ez biztos közhelyesen hangzott, de igazából ez a megoldás. Minek kínzod magad?
2013. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos próbáltam nem beszélni vele, de azt nem bírtam ki, hogy ne tartsam vele a kapcsolatot...
2013. júl. 12. 23:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor mit akarsz az új sráctól? Nagyon nem fair vele szemben! Sem a régivel, magaddal is nagy kitolás... Embereld meg magad, és tiltsd le mindenhol, töröld ki a telefonszámát, és ne gondolj rá többet!

De ugyanígy el kéne távolodnod az új sráctól is, és kicsit pihentetni a szerelmi életedet, hogy lenyugodhass, és úgy vághass bele egy új kapcsolatba, hogy nem vagy még benne fél lábbal az előzőben.

2013. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!