Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem őt h miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem őt h miért ilyen (15/l)?

Figyelt kérdés
van egy fiu aki nagyon tetszik egy évvel idősebb nállam... voltam egy sulis táborban( ő is ott volt) tök kedves volt velem. csináltam ott néhány dolgot amit csak ő értett meg és a barátaim inkább el kezdtek velem ordibálni h miért csináltam ..szal m1 a lényeg h kedves volt...csak tudni kell róla h elég perverz :D... egyik este ott kint ültem fülembe volt a fülhalgató de zene nem szolt.. egyik haverommal meg ott mellettem nem sokkal a seggemről meg a csöcsömről beszélt...mer azt hitte h én nem hallok semmit XD hupsz ...aztán egyik este csak ugy megfogta a mellem és azt mondta h egész jó...mondam h kösz :D másnap meg a seggem fogdosta :D na m1 és a tábor óta nem is hallottam felőle és nem értem h miért csinálta ezt hogy ha nem is tetszek neki vagy nem is járna velem... mi oka lehet? valami tipp van? am bocsi h ilyen hosszúra sikeredett ...elöre is köszi ... :/
2013. júl. 13. 03:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt valószínű csak szórakozott veled, különösebb szándék nélkül. Az is lehet, hogy a te reakcióid voltak elutasítóak, vagy nem eléggé bátorítóak. Ha fontos neked,akkor keresd meg.
2013. júl. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nagyon fontos mer már egy ideje többet érzek tetszésnél... csak nem merem skype on meg fb-n is ismerősöm sokszor már le is irom de utánna inkább mindig kilépek
2013. júl. 13. 03:49
 3/23 anonim ***** válasza:
ha tényleg olyan jó a se-gged meg a csöcsöd,akkor nyugodtan írj rá,nem fog haragudni.
2013. júl. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
tudom csak ...nem tom ... egyik osztálytársam lehet elmondta neki h én tetszek neki...és ha tudja akk nem merek rá irni :(
2013. júl. 13. 04:24
 5/23 anonim ***** válasza:
Aki mer az nyer!
2013. júl. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nem nyerek én semmit :(
2013. júl. 13. 04:31
 7/23 anonim ***** válasza:

Látta hogy kapható vagy (szinte) mindenre, neki ennyi elég volt, jót szórakozott. Ha egy fiú megfogná a seggemet, úgy megverném hogy észhez se térne. Ja, ilyen volt is.. Na, mindegy. A lényeg, hogy mivel könnyen kapható vagy (lehet hogy amúgy nem, de mivel neked tetszik a srác, persze, hogy így viselkedtél, tökre megértem!), "megunt". Nem voltál kihívás számára, majd keres mást.

De azért a remény hal meg utoljára.. Hajrá!

2013. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
ma rám irt..mondjuk a nagy része hülyeség volt..de rámirt...:)
2013. júl. 13. 17:58
 9/23 anonim ***** válasza:

az ilyen rádírások mindig vmi hülyeségek,uh e miatt ne aggódj.

az,hogy írt,bármit is,egyértelmű érdeklődés jelző.

és visszaírtál remélem.

2013. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
hmm... én is kezelésbe venném azokat a cickókat meg segget. :D
2013. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!