Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha férfi létemre, kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfi létemre, kissé sminkelem magam az még belefér? Lányok nektek bejön?

Figyelt kérdés

Most ne ilyen durvára gondoljatok, a stílusomból adódóan festem magam KICSIT ! meg szerintem még így férfiasabb is lesz tőle az arcom


Valami ilyesmire gondoljatok, ez hasonló stílus, mint én.


[link]



2013. júl. 13. 21:40
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
nem vagyok pattanásos, de csak kevés alapozót szoktam és szemceruza... de jól van, akkor lehet leszoktatom magam róla
2013. júl. 13. 21:50
 12/23 anonim ***** válasza:
Szörnyű!
2013. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

adam lambert? az meleg!!

hát Te nem értesz hozzá öcsém, ezen van alapozó, szája és szeme is ki van festve, a szeme ki is van a ceruzával emelve, ha Te így fested Magadat, gratulálok többet teszel fel, mint én

nem jönne be N

2013. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 DukePool ***** válasza:
52%
A linkelt kép gáz. Ha ilyet látok az utcán azonnal azt mondanám hogy meleg a srác, de döntsenek a lányok, én a csajoknak mindig jobban bejöttem izzadt meztelen felsőtestel, koszos melós ruhában fejszével a kezemben , favágás közben :)
2013. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő a "férfias" pasikat szereti nem pedig akik női módra sminkelnek.Szóval szerintem smink nélkül.
2013. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

fúj. egy férfi ne sminkelje magát, annyira undorító... nekem férfias férfi kell, nem egy langyi kisminkelt fiú :S

19L

2013. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Max. randi előtt a pattanásokat elfedheted, de a képen egy buzogány van. Férfi ilyet nem tesz magával.
2013. júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
31%

Naaaaa...azért nem kell ennyire durván letámadni. Nem azt mondom hogy teljesen normális, de a te esetedben, ha tényleg megköveteli a stílusod, akkor persze, miért is ne. De arra azért vigyázz, hogy ha tetszeni akarsz egy lánynak, akkor nagyon ne legyél jobban kifestve, mint a választottad, hiszen mint ahogy azt te is tapasztalhattad, az emberek többsége nagyon keményen elutasítja azt a személyt, aki valamiért (jelen esetben a sminkelésért) kilóg az átlagból. Ez persze nem feltétlenül jelent problémát, de nem árt, ha mérlegeled akár itt az oldalon kiváltott reakciókat, vagyis azt, hogy ez sok emberre nagyon kiábrándítóan hat.

A koreai fiúcsapatok legtöbb tagja is festi magát, és csak nézz egyszer körbe a neten, hogy más országokban mennyi rajongójuk van (ők a kpoperek). Itthon ez annyira nincs elterjedve, de ha neked a napi tevékenységeidhez a sminkelés is hozzátartozik, akkor miért is tennèl le róla (mondjuk a lányok többségének ez nem bejövős).

Én csak azt javaslom, hogy próbáld meg valahogy apránként csökkenteni a magadra kent festék mennyiségét, és ha úgy érzed, hogy inkább tovább folytatod a festegetést, vedd számba azt is, hogy ezzel mennyi emberben keltesz majd egy ellenszenves első benyomást.

Ha inkább ezek után úgy döntesz, hogy eldobod a szemceruzád, mert ha a stílusodat megtartva továbbra is jól fogsz kinézni, akkor pedig egy erős akaratú ember vagy :)

16/L

2013. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Először is,hogy tudd,Adam Lambert meleg. Másodszor,szerintem egy férfi ne fesse már magát!Szerintem nem fér bele,kivéve,ha tv-ben szerepelsz :D de akkor sem a szemfesték,max ha valami kalózt alakítasz :D
2013. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
jaj ne kérlek
2013. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!