Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt még rendbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt még rendbe lehet hozni?

Figyelt kérdés
Hétvégén voltam buliban és előtte is meg közben elég sokat ittam. Egy ismerős társasággal találkozott a mi társaságunk. Volt ott egy rendes srác, aki tényleg normális és kedves volt. Tetszettem neki, meg is mondta, beszélgettünk, de a pia miatt elég idiótán viselkedtem. Játszottam az agyam, bunkó voltam, majd leléptem egy másik pasival... most nagyon bánom ezt, szeretném rendbe hozni, de nem tudom hogy lehetséges-e és hogy hogyan kezdjem...
2013. júl. 14. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szóba se állnék veled ez után!
2013. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te szemét! szóval bejöttem neked és mégis bunkóztál. ezek után ne merj keresni!
2013. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tűnik rendbehozhatónak szerintem.
2013. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor ez van
2013. júl. 14. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot a viselkedésedért, mondd el, amit ide leírtál. Aztán rajta múlik már.
2013. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!