Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyit/mit tesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyit/mit tesztek meg az alakotokért? Jártok pl edzeni, ha plöttyedtek vagytok? Esetleg tetszetek magatoknak úgy, ahogy most vagytok?

Figyelt kérdés
Most hogy itt a nyár, miniruha időszak, egyre inkább azt látom, hogy jó alakú, feszes lány nagyon-nagyon kevés van. Mindegyik tiszta plötty. Innen jött a kérdés.
2013. júl. 14. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Szinte semmit nem csinálok, városba járok el vásárolni, meg strandra... egész nap zabálok gyors kajákat.

Nem hízok el, vékony maradok, hála a genetikámnak :)

2013. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Hát én nem vagyok lány, de kis is van kigyúrva egész évben!? Kuckuc én kuckuc :) . Amúgy szörnyű néhány lány kondija, ez személyes edzői tapasztalat. 23f
2013. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

#2 undorodom a kigyúrt pasiktól.


hopp, ez egy gól volt? :O

2013. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát én lépcső/taposó gépezek vagy mi az mindennap ezret így nyáron, de néha kimarad 1-2X, vagy van hogy futni is elmegyek, nekem az a baj az alakommal, hogy túl nőies, de azért próbálom formálni:D
2013. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Kedves hármas, mi így szeretjük magunkat, de kinek mi :) van akinekva 40 kilós pávák jönnek be :) (őket nagyon szeretem)
2013. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bár én már nem vagyok tinédzser (41/N) nem vagyok egy manöken alkat, de nem is panaszkodom. Engem már rég nem érdekel mások véleménye, és az sem érdekel hogy idén a pálcika a divat vagy sem.

Én jól elvagyok Marilyn Monroe-s alakkal. De nem hanyagolom magam el. Rendszeresen (heti 4x) járok kondi terembe. Szaunázom, és úszni is járok heti egyszer..

2013. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

itthon szoktam tornázni,nem nagyon engedhetem meg magamnak a kondibérletet,de most egy másik kérdés:

ha a pasik elvárják egy lánytól hogy jól nézzen ki akkor a pasik miért lehetnek plöttyedtek/igénytelenek,vagy mi jogon néznek ki úgy mint a transzvesztiták?

te a feszes testű lányokat hiányolod én meg azt hogy egy pasi ne egy elb aszott nő imitátor legyen a csini v-nyakú pólókkal,vagy ne egy nagy pocakos valami

férfiakból és nőkből is van olyan aki tornázik,ez van,a rosszabb testű embereknek sem kötelességük megsülni csak mert lusták tornázni,vagy éppen genetikailag rosszabb testalkatot örököltek

2013. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves ötös, nem eseteim a 40 kgos páwák, ha ezzel rám céloztál:)
2013. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Napi 1,5 órát futok, de inkább az egészségem miatt. Nem vagyok megelégedve magammal, nem vagyok hájgép, de szeretném , hogy feszesebb legyen a fenekem. Izmos vagyok, de a popó része nem tetszik a testemnek :-D
2013. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9es válaszoló vagyok, ez lemaradt:

21N

2013. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!