Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki-t fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rikkii1122 kérdése:

Van egy fiú aki-t fél éve ismerek. Szeretem. De mikor elején meg is merkedtem vele. Távolodni akkart tőlem. De aztán mivel eggyütt járunk ilyen "szakkör" szerűségre. Aztán most közelebb kerültünk. Barátságraa. Lehetünk így még csak barátok?

Figyelt kérdés
Nagyon megszeretem. És folyamatosan rágondolok. Valahogyan elterelhetem a figyelmem róla?

2013. júl. 14. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Túl sok pontot használsz nem? És a szöveg sem érthető igazán

Na de mindegy.

Ahogy összeolvastam te barátzónába kerültél és nem akarod elrontani a barátságotok az érzéseiddel.


HÁT sajnos ebben nem sok tanácsot lehet adni ezt az érzelem meccset magad kell lejátszanod.

2013. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!