Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal vagy idosebb?

Figyelt kérdés
ket pasi kozul kell valasztjak...17 eves vagyok nem szuz.. az elso pasi 18 eves szuz tapasztalatlan ..a masodik 25 eves tapasztalt, volt mar kozunk egymashoz..es van most is..elkellene dontsem meikkel maradjak... szerintetek?

2013. júl. 15. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy van harmadik is. Vald csak be!
2013. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ezt mi alapján döntsük el? Falra mászok ezektől a kérdésektől... Amelyiket akarod!
2013. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kis ribi vagy, akkor a 25 éves, tőle emgkapod
2013. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribi..vele veszitettem el a szuzessegem es majdnem egy evig egyutt is voltunk...most ujra akarja kezdeni ..es itt a masik gyerek aki aranyos meg minden ...es nem tudom eldonteni hogy mit csinaljak...
2013. júl. 15. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan nem létezik, hogy valaki 2 embert egyformán szeressen! Csak te tudhatod melyik az a srác akivel jobban érzed magad! Mi így látatlanba hogyan mondjunk véleményt?
2013. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az újrakezdések csak kevés esetben működnek jól. A 18 évest válaszd.
2013. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dobj föl egy pénzt
2013. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eleve gáz, hogy így döntöd el, hogy kivel járj. Érzelmek? Ja, persze, manapság azok nem szükségesek egy kapcsolathoz.
2013. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!