Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy nő mászkál anyaszült meztelenül a főváros Váci utcájában, akkor mégcsak feljelentést sem tesz senki, ellenben ha egy férfi tenné ugyanezt, akkor mindenki ki lenne akadva és veszetten hívná a rendőrséget?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 15. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
én ha nőt látnék így akkor megrugdosnám
2013. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
én csak röhögnék ha ilyet látnék..
2013. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Régebben is volt egy ilyen, arról videó is van, egy öreg bácsi seg*be rúgja rendesen aztán le ribizi..:D
2013. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
tudok olyan utcát ahol ezt megcsinálta volna berángatják egy félre eső helyre és 5en egyszerre b*asszák szét :D a 6.meg veszi videóra
2013. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Sötét Középkor.


Nem a meztelenség miatt.


egyes ellenreakciók miatt.

2013. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mire gondolsz ?
2013. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 acelsziv ***** válasza:
75%

Mert a pénz mellett a szex a másik olyan terület, ahol a legtöbb aberráció található. Századokig nem is beszéltek a szexről - ez nem ok. Manapság a csapból is ez folyik - ez szintén nem ok.

És szerintem, ha egy macsó csinálná ugyanezt, akkor sem lenne belőle semmi, csak a nők vigyorognának és fotóznának.


Csak a nők sokszor perverzebbek, mint a férfiak. Ez pl, hogy pucéran mászkál az utcán undorító.

2013. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mert a férfiakban nincs annyi önbecsülés, hogy megtegyék. Ha ott lettem volna, én tuti hívtam volna a zsernyákokat. (Akik nyilván szintén nem tettek volna semmit, mert ők is örültek volna a látványnak.)

És ezt úgy mondom, hogy én is fiú vagyok. Azért ne hagyjuk már, hogy mindent megtegyenek a nők.

2013. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

pasik is csinálták. még régebben 2 film rendező srác végig sétált az Andrássy úton pucéran és a filmjüket reklámozták.

[link]

2013. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mivel csak simán meztelen volt és nem simogatta magát így nem ok arra hogy bevigyék és megbírságolják. Persze így is jár szabálysértésért büntetés mivel közszemérem sértésnek számít ez, mert nem kijelölt nudista helyen mászkált meztelenül, de most így mire fel hívták volna ki rá.

Persze ha egy férfi lett volna akkor sem lett volna ekkora baj belőle én szerintem, csak ők általában szatírok szoktak lenni akik simogatják magukat meg minden na arra már én is rendőrt hívnék. De ha mondjuk csak végig sétálna abba mi baj lenne, ha nem tenne semmi megbotránkoztatót ezen kívül.

A csajt én is megnéztem volna de nem voltam ott és a barátnőm sem nézte volna ezt jó szemmel az is biztos, de attól még nem hívtam volna rendőrt, és a barátnőm sem hívott volna ezért mert szerintem ez még nem akkora baj, ameddig nem figyelem totál feltűnően mondjuk.

2013. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!