Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért húzódik el tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húzódik el tőlem a barátom, ha feláll neki mondjuk csók közben?

Figyelt kérdés
Miért akarja titkolni,mikor annyira jó érezni?Mondtam már neki,hogy én élvezem,ha így megölel és érzem,vagy hozzámszorítja magát,de még mindig csak elhúzódik tőlem.
2013. júl. 15. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Miota jartok? Szex?
2013. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17 mindketten,fél éve járunk és szüzek vagyunk.
2013. júl. 15. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nyilvánvalóan akkor azért húzódik el mert tudja, hogy nem feküdnél le vele és nincs kedve még jobban felizgulni, mikor úgyis hoppon marad.

19/L

2013. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez aranyos :)
2013. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert eléggé kínosnak tartja eleve a dolgot, főleg hogy sajnos még észre is veszed...

18/f

2013. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
egyet értek az előttem szólóval nekem is volt ilyen és én is elhúzódtam mert kicsit kínos a dolog hogy néha egy egyszerű csók is elég... ( persze nincs ezzel semmi baj de azért mégis... ) 19F
2013. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom mindig szorosan magához ölel... Már csók előtt, és ha nincs is közbe azért feláll neki is... Nem szégyelli, talán még büszke is rá s tudja, hogy nekem tetszik :)
2013. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!