Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Koleszban jövőre mire számítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koleszban jövőre mire számítsak?

Figyelt kérdés

Tudtok tapasztalatokat írni?

Most megyek szakközépbe. :D

BP-n fogok tanulni. :)


2013. júl. 16. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Kábszer meg krvák.
2013. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A fű nem is gond, próbáltam már, de a többiről még fogalmam sincs.
2013. júl. 16. 23:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Középsulis koleszban állítólag szigorú szabályok vannak. Tanulj jól, hogy tovább tanulhass. Egyetemi/főiskolai kolik sokkal jobbak, mintha szálloda lenne.
2013. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Tágabb ánusz
2013. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azon is vagyok. :)

Ahogy beszéltem a jövőbeli ofőmmel, tájékoztatott, hogy jövőre minden héten beszámolót kell tartanom, legalább egy héten egyszer. :|

2013. júl. 16. 23:42
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 picit beteg vagy :D
2013. júl. 16. 23:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaja, én is azért tanulok most keményen, hogy utána egyetem elkú.rhassam az életem! xd

Amúgy a középiskolai koli tényleg nem agy durranás..

2013. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
agy durranás de nem nagy :D
2013. júl. 16. 23:59
 9/10 My Conserve ***** válasza:

Több kolis ismerősöm van, egyikük sem mesélt igazán durva sztorikat. A legneccesebb az volt, amikor egyszer majdnem kiszöktek inni, de aztán mégsem.


Viszont azt is mesélték, hogy nagyon sokat segítettek egymásnak, közösen főztek, ettek, néha ittak, rengeteget játszottak, stb. Ami jól hangzik.


DE: néhol vannak nagyon szörnyű állapotban lévő kolik, ahol nincs rendes fűtés, világítás, lopnak, stb. Szóval mielőtt kolis leszel, érdemes ezeket ellenőrizni.

2013. júl. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó koliba megyek, voltam bent... jobb a szoba, mint amiben most én vagyok. :) Önállósággal sem lesz gond, gyakorlott vagyok. :) Már óvodából is egyedül gyalogoltam haza :D
2013. júl. 17. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!