Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek mikor voltak? Mi a sztori?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mikor voltak? Mi a sztori?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy hány évesen volt az első csókotok?Hány évesen kezdtetek el járni az első barátoddal/barátnőddel?Meg hogy hogy jöttetek össze, esetleg hogy szakítottatok és miért?..


Csak azért kérdezem mert mostanság nagyon érdekelnek mások sztorijai..Előre is köszönöm..



2013. júl. 17. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még egyikben sem részesültem :/ 14/F
2013. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17 évesek voltunk, nekem első csók vele volt 17 évesen, fél év után kezdtünk el járni. Azóta is együtt vagyunk, bár már nem annyira boldogan, mint akkor, de hiszem, hoyg megoldható ez a probléma is. :) 20/L
2013. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első: Amúgy nekem se...és én is 14 vagyok.
2013. júl. 17. 23:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Első csók 15 évesen, fél évvel később petting, majdnem 16 voltam az első szexnél, 2,5 évig voltunk együtt, egyszerűen elmúlt az érzés részemről. Ő azóta is szerelmes.
2013. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17 évesen volt az első, de nem jártam a csajjal egy percet se. 19/F
2013. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14 éves voltam, Valentin napon kaptam az első csókom. Iskolatársak voltunk, az "összejövésünket" gagyi, de akkor komolynak tűnő online udvarolgatás előzte meg. Nyolc hónapig voltunk együtt, aztán én beleszerettem a szomszédomba, így nem volt értelme tovább húzni a kapcsolatot. Nem happy end-del végződött, dehát ez van. :)
2013. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első barátnom 13 evesen, miutan osszejottunk kb. ra egy hetre csok:D utana volt meg ket baratnom akikkel csak smaroltam, a negyedik baratnomet iden valentinnapkor hazahoztam es megujjaztam, ameddig o kezimunkazott. Vele azert szakitottunk mert o megunt, en meg amugy is csak azert jottem ossze vele mert r:banc:D:Dd Kovetkezo baratnommel, aki az 5. volt, 2 napja ismertem mikor osszejottunk, es 3 napja jartunk mikor megujjaztam a lepcsohazukba:DDDDDD viszont azota nem volt baratnom, lassan 4 honapja, miota vele szakitottam :((( ja es sracok huzzatok bele mert en is 14 vagyok! :D Ha ugy gondoljatok, es esetleg nem erzitek cikinek, vagy mittudomen irjatok nyugodtan privatban, szivesen segitek ha erdekel valami. ((:
2013. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


14 évesen csókolóztam először,ő volt az első barátom,

szakközépiskola első évében ismerkedtünk meg,osztály-

társak lettünk,a padtársával jó barátok voltunk,ő

viszont mindig csendben volt,és csak nézett,egyszer

rákérdeztem miért,beszélgettünk,és így alakult ki

a dolog.


Fél évig voltunk együtt,akkor jöttem rá,hogy osztálytárssal nem érdemes járni,elég csúnya szakítás

volt,mert csapkodta a táskáját a terembe,az osztálytársak meg engem hibáztattak. Azért szakítottunk,mert minden szünetben velem akart lenni,mellém ült,ha 1 szünetben nem voltam vele,idegbajt kapott,szóval 14 évesen,korainak éreztem,hogy így megfolyt a szeretetével.


Utána évekig utált,de ballagás előtti hónapokban kibékültünk,hogy békében ballagjunk el,

és végül is maradt a beszélő viszony köztünk.


Remélem nem írtál túl sokat :) 21/L

2013. júl. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*írtam :)
2013. júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az első barátommal 3 hónapig voltunk csak együtt mivel távkapcsolat volt..legalább hamar kiderült h nem működik..egy táborban találkoztam vele és utolsó napokban jöttünk össze csak egy ölelés volt...amikor következőnek találkoztunk meg csak rátámaszkodott a vállamra és ennyi volt..és ugye ez így három hónap kimaradás után elég szarul esett h még csak egy 'szia hiányoztál!'-t sem hallottam/kaptam de hát ez van:)...aztán a mostani barátommal már 9 hónapja együtt vagyunk vele volt az első csókom 7 hónap után..a Duna parton ültünk egy padon és ott :) ..kicsit hosszú lett bocsi :D 14/L
2013. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!