Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai lenne együtt élésen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne együtt élésen, családon, anyaságon. Stb. gondolkodnom? Persze csak a jövőre nézve.17/L

Figyelt kérdés
Igaz még csak 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, aki 20 éves és lehet, hogy sokan hülyeségnek tartják ezt az igaz szerelmem, másik felem, örökké együtt dolgot, de mi nem. Mindketten úgy érezzük, hogy egymást kerestük, hogy ha létezik előző élet mi akkor is együtt voltunk. Nagyon szeretjük egymást, és nem hiszem, hogy el fog múlni. Többször is említette már, hogy ha ő végzett a fősulin én meg a közép sulival, és mivel még mindketten fogunk tovább tanulni, költözzünk össze. Talán még nincs konkrét célom az életben, hogy mit is akarok dolgozni, de azt tudom, hogy vele szeretnék élni, a felesége lenni, gyereket, gyerekeket szülni és egy családként élni életünk végéig. Elég sokszor elkalandozok afelé, hogy milyen lehet majd egy esküvő, hogy hogy is szeretném berendezni a házunkat, hogy szeretném nevelni a gyerekeket, milyen anya szeretnék lenni, milyen programokat szeretnék együtt, milyennek is szeretném a családot. Nagyon gyerekes álmodozások lehetnek ezek? Jó ha beleélem magam ezekbe és a barátommal is megosztom a gondolataimat? Türelmetlenül várom a percet, hogy saját családot alapíthassunk, hogy a lehető legtöbbet megtehessek a férjemért és a gyerekeimért....ez az egy célom van az életben...mit gondoltok erről?

2013. júl. 18. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
aligha maradtok együtt :D ez sajnos így megy.
2013. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem gyerekes. Bár azt tanácsolom, inkább élvezd ki a pillanatot, hogy van, akit szeress, és van, aki szeret. :) Egyelőre elég ezzel foglalkoznod, ne sürgesd a dolgokat. Majd ráérsz összeköltözni, férjhez menni, stb. :)
2013. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az élet sokkal bonyolultabb ennél,ez inkább egy szerelmes lány gyerekes álmodozása csak.
2013. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, hogy a családalapításon és az anyaságon gondolkodsz - de várj vele, 3 hónap semmi. Hasonló szituban én is voltam, másfél év után lett vége a dolognak.
2013. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát előbb mindenképpen fejezd be a középiskolát, pár évet legyetek együtt, aztán a családalapítás. Gondolj bele, ha 19 évesen egyedül maradnál egy 2 éves gyerekkel, iskola nélkül...
2013. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én miért nem találok ilyen lányt?
2013. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Eleinte én is ilyenekről álmodoztam. De ma már nem, pedig szeretem a barátom.

Egyébként meg természetes, hogy így gondolkozol, de azért vigyázz, ez a legtöbb fiút/férfit megijeszti! Bár nem tudom a Te barátod mennyire családcentrikus...

19/L

2013. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nyilván csak fősuli/egyetem után gondoltam ilyesmire, ha már van állandó munkám...stb. Azért fontos ez is:) Természetesen nem akarom a barátom megijeszteni ilyesmivel 3 hónap után..természetesen én is csak pár év múlva gondoltam ilyesmire, nem most rögtön. Hát a barátom úgymond "mi" centrikus....velem és csakis velem...de egyszer biztos vagyok benne, hogy ő is szeretne ilyesmit...
2013. júl. 18. 15:23
 9/15 A kérdező kommentje:
ma 14:27 szerintem türelem és meg fogod találni, akit meg kell találnod! Biztos vagyok benne;) Nem hiszem, hogy egyedül én lennék ilyen, bár lényegesen eltérő a gondolkodásmódom az átlagtól..azt hiszem. Sok sikert mindenesetre!
2013. júl. 18. 15:25
 10/15 Disturbed90 ***** válasza:

Gondolkodni nem korai, viszont nehogy összeköltözzetek ilyen kevés idő után! Annyit mondok, hogy fél évig fűztem egy csajt, 1 hónap járás után összeköltöztünk, 1 hónapig jó is volt, aztán egymásra untunk és minden elromlott... Eleinte én is azt hittem, hogy ő az igazi meg minden, az érzések becsapnak, nem tudsz reálisan gondolkozni.


23/F (ez 21 évesen volt)

2013. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!