Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy túl unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy túl unalmas vagyok a számára?!

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel körülbelül egy hónapja találkozgatok.

Mindig nevetünk együtt, mert olyanokat mond meg mesél, hogy mik történtek vele stb...mindig csak ő rajta nevetünk és néha már kezdem úgy érezni hogy nekem is kéne mesélnem valamit ami vicces és velem történt meg. Csak az a helyzet, hogy őszintén szólva eddig unalmas volt az életem..velem nem történtek olyan jó dolgok és viccesek mint vele. Néha úgy érzem ez már kicsit gáz! De kitalálni sem akarok semmi mesét csak hogy mondani tudhassak valamit. Szóval attól félek, hogy egy idő után megun engem és ennyi volt...Most még egyenlőre jól megvagyunk, aranyos meg minden azt is mondta, hogy szeret meg hogy kedvel..Lehet hogy csak én érzem úgy, hogy unalmas is lehetek?


2013. júl. 18. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi annak a fele sem igaz amit ő mesél. De legalább jól el vagytok.
2013. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valószínű nem sok párod volt eddig! meg fogod látni, hogy vannak olyan emberek, akiknel azt is örömmel és mulatsággal el tudod mesélni, hogy elmentél kenyeret venni... és olyan is lesz, akinek egy kéthetes kirándulásról se tudnál semmi érdekeset mondani... ez emberfüggő... és viszonyfüggő. te nem mindig az vagy, akinek magad látod egy másik ember mellett... az csak a viszonyotok.
2013. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen ez eddig az első! Tudok mesélni neki dolgokat és olyankor figyel is rám meg minden..csak én éreztem úgy, hogy nem olyan érdekesek a témáim mint az övéi az én számomra..de lehet, hogy igazad van és ő máshogy lát engem mint én saját magamat! Köszönöm :)
2013. júl. 18. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:
nyugi, lesz az embernek mindenféle kapcsolata :) ;) csak érezd jól magad, a többi meg majd lesz valahogy :)
2013. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!