Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenben valami jó hely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben valami jó hely első randira?

Figyelt kérdés
Sétálnánk, és beszélgetnénk. Hol van Debr.-ben erre alkalmas hely? Ahol kevesen vannak?
2009. okt. 20. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Pl a Csonka torony teázó szendvicsező. még nem voltam ott, de eléggé el van dugva (a Csokonai szh. utcájában van, a szh. oldalán)

Vagy a Vörös Oroszlán teaház. Még tudok egy jót: leszállsz az Ibolya kocsmánál a villamosról, és a megállótól jobb kéz felé lesz rögtön egy utca. mész-mész egy darabig, mintha a Fácánba mennél és látni fogsz egy vendéglőt, ez is ilyen beülős, kis meghitt hely. Itt volt egy nagyon kellemes randim pár éve, hangulatvilágítás van és csendes:) bocsi, amiért utcanevet nem tudtam pontosan mondani, de remélem azért így is megtalálod. vagy majd valamelyik utánam szóló megmondja pontosan, melyik utca ez...

2009. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fúúú nagyon kevés hely van Debrecenben ami tökéletes lenne. Segíteni sajnos nem tudok, mert nem akarok hülyeséget mondani, de jól gondold meg hova mentek. :)
2009. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
teaház, isteni jó hely, a piac utcáról nyillik asszem orszolán teázó..vagy mi, vagy a gara cukrászda...láévintéren....:d
2009. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én teaházas vagyok:D van kettő itt egy a Carpe Diem a másik meg a Vörös oroszlán. A Carpe Diem drágább mint a Vörös oroszlán. A Carpe diem utcája pontosan szemben van a Csokonai színházzal. A Vörös oroszlánnak pedig az Aranybikánál kell lefordulni(et asszem a Battyhányi urca de nem teszem rá a kezem a nevekkel néha bajba vagyok) de ha beirod a google-be kidogbja a két teázó nevét is és debreceni címük is ott lesz valahogy :d

Az Inka se rossz még az pedig a Halköz utcájában van( na arról annyit hogy az utca sarkánál egy Cib bank van és itt kell lefordulni:D ) az se rossz még sztem:D

Remélem segítettem

Sok Sikert a Randihoz:)

2009. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az 1. hely amit írtak az Eötvös utcán van. A Vörös oroszlán pedig nem a Batthyányin van azon a Carpe Diem van, a Vörös oroszlán a Bajcsy-Zsilinszkyn van. Sétáláshoz szerintem hideg van már de ha szeretnétek szerintem a Békás-tó és a környéke jó, kellemes hely, le lehet ülni, lehet beszélgetni. Csak szerintem már hideg van hozzá. De a vörös oroszlán és a Carpe Diem tényleg jók. + rengeteg cukrászda van a városba kávézó meg minden. Válassz egyet. nem azon fog múlni, hogy bejössz e neki.
2009. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

jómagam is csatlakozom a teaházat javaslók táborához!

én a Carpe Diem-et preferálom, Batthány utca.

Bár sokan vannak, ha előre foglalsz helyet, akkor javaslom a szeparékat... csandes, félhomályos, eltakart, meghitt... sztem nagyon hangulatos... finom teák és vizipipa, yeah :D

2009. okt. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem valami meleg hely kéne Debrecenben ahol van ágy és kettesben lehetek barátnőmmel, gondolom értitek mire gondolok, csak 2-3-4 órára kéne, valami tipp?
2010. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!