Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon félek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon félek, hogy ezek után mi fog történni! Félek visszamenni a sulimba! Félek szembenézni vele! Részletek lent.

Figyelt kérdés
1 éve kezdtem a 9.-et és elég jóban lettem az egyik osztálytársammal. Minden reggel vártam a szekrényeknél hogy megöleljen, mert minden napom rosszul telt ez nélkül. Azt mondta hogy szeret és az ölelések is egyre hosszabbak lettek, egyre jobban élveztük egymás társaságát. Egyik délután maradnunk kellett valami miatt a suliban. Csak ketten voltunk azon a szinten és mondta,hogy vár a szekrényeknél, de késsek 2 percet hátha valakinek feltűnik. Hát oda mentünk. Ő intett, hogy kövessem a suli hátsó részébe. Ott hosszan megölelt és megcsókolt. Végül lefeküdtünk ott ahol senki sem látott... Aztán ezek az alkalmak megsokszorozódtak.. megígértük hogy senkinek sem mondjuk el... és nem is mondtuk. De lassan (mivel sokat voltunk együtt) elkezdtek az osztálytársak célozgatni. Persze nem tudták, nem tudhatták. Aztán egyszer csak kijelentette, hogy ő nem bírja a természetemet, hagyjam békén, nem akar látni. Ezt évzáró előtt. Jó, volt néhány hisztis pillanatom, meg időközben kiderült, hogy neki van egy 17 és 20 éves lány az életében, én meg ezelőtt az egész előtt ugye összejöttem barátommal. Nem tudom mit tegyek, közeledjek hozzá szeptembertől vagy hagyjam? Én 15 éves lány vagyok ő 16 éves fiú. Help!

2013. júl. 18. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát... hagyd a fenébe.
2013. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, mert ha még két vasat tartott a tűzben, akkor nem tud megbecsülni!
2013. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NE hogy közeledj felé hagyd az egészet.. de gondolhattad volna hogy csak kihasznál de mindegy már megtörtént.
2013. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyarán mindketten kapcsolat mellett csináltátok? Megtalálta a zsák a foltját!
2013. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs neked véletlenül szeretett hiányod? Foglalkoznak veled a szüleid?

Mert nagyon is úgy viselkedsz mint az a kamasz, akit otthon tojnak le magas ívbe.


Most még nincs nagy gond a kavarással. Max pletykálnak rólad és vesztettél egy hülyét (meg ha jön a nem kívánt terhesség, akkor valóban már élesben is hátrányokkal indulsz a nagybetűs életbe). De ha a felnőtt életben is folytatod ezt a kavarás politikát akkor olyan gondokat is a nyakadba zúdíthatsz amíből kilábalni egy élet is kevés lesz.


Én azt mondm, hogy már mosd kezd el gyakorolni a tiszta helyzetek megteremtését. Vagyis mindenben légy következetes. Így a párkapcsolatokban legyen követendő gyakorlat. Egyszerre csak egy pasit hülyítünk. Te sem örülnél neki, ha a szerelmed (bár még nem élhetted át, de ha igen tudod majd miről beszélek) majd melletted még tart mást is. Ez nem fair dolog. Csak úgy várhatod el mástól, hogy hűséges legyen, ha te is betartod a szabályt. Ez így tiszta. És korrekt.

És azért érdemes egyszerre csak 1 pasival, mert 1 pasi 1 gond sok pasi sok gond. Több munkát csinálsz magadnak csak azzal, hogy mindegyiknek azt hazudod ő az igazi.


Másik: a szex szép dolog. De egy férfi nem feltétlen azért fekszik le veled mert szeret. Sok fiúnál a szex olyan mint az étkezés. Szükséges. És hát megesik, hogyha másként nem megy, akkor szépeket hazudva de szereznek maguknak egy moslékos vödröt akibe üríthetnek. És hogy ezt hogy lehet felismerni, hogy te vagy-e az? Úgy, hogy nem te vagy az egyetlen nő. És márpedig mint látod nem te vagy az egyetlen. Ebben abba az megalázó részedről, hogy te önként és dalolva le lettél degradálva egy gumi nő szintjére.


Tartás: egy nőt akkor becsülnek valamire ha van tartása. Nem mondom sok boldog párkapcsolat született úgy, hogy a felek ismeretlenül első éjszakán már egymáséi lettek, de ez sokkal később alakult ki, amikor már az ember elég tapasztalt, hogy jól mérje fel a terepet.

Neked még nincs sok tapasztalatod. Így ez az esett nem áll fenn. Viszont ha elterjed rólad a pletyka, hogy könnyen szerezhető vagy, akkor egy férfi sem fog nő számba venni. A fiatal fiúk inkább keresik a könnyű prédákat, mert ilyen fiatalon még jobb szeretnek a lényegre térni cserkészés helyett.


Én valahol megértem, hogy fiatal vagy és naiv és senki nem ad életre vonatkozó útmutatást. De a felnőtt kor előszobájában jársz. A hosszú és boldog élet titka, hogy előbb essünk gondolkodó mint teherbe. Tudom, hogy így nehéz, de gondod végig mi lenne a jövőben.


Légy mindig következetes, egyszerre csak 1 fiút szeress és olyan fiúkra ne pazarolj időt, aki csak arra használ, hogy beléd ürítsen.

2013. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre ne várj segítséget. Aki 15 éves létére meglévő kapcsolat mellett a suli alagsorába jár kefélni (bocs a kifejezésért, de a téme megkívánja) egy olyan sráccal, akinek - jól értettem - másik két csaja van, az ne csodálkozzon, ha valami rendkívülit tapasztal. Már te is épp elég rendkívüli vagy. Nem pozitív értelemben. Amúgy hagyd a francba. Csinálj úgy, mintha tisztességes csaj lennél, és maradj a barátoddal.
2013. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem csaja volt az a másik kettő... és ezeket csak akkor volt nekem hajlandó elárulni, amikor végelegesen összevesztünk... pontosabban a fejemhez vágta...
2013. júl. 18. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy te még kivsit fiatal a fent leírtakhoz?????
2013. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!