Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen öltözéket szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen öltözéket szerettek egy nőn?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok,amiket fel lehet venni szinte bárhova. (Tehát k..vás cuccokat ne írjatok.) Sokszor hallottam pasik szájából,hogy a nők leginkább egymásnak öltöznek és sokminden van,amit mi szexinek tartunk,de a férfiak nem. Érdekelne,hogy 30 felett nektek mi tetszik és mi nem.

2013. júl. 19. 02:06
 1/6 Cyklon ***** válasza:
55%
Éva costum
2013. júl. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magassarkút, semmi mást.
2013. júl. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak van igaza..

Olyan mi nem qúrvás és jól néz ki nőn és bárhova jó az talán egy jó farmer amibe jó alakod van. Meg valami felső ami megy hozzá.

Ami meg szexi minden férfinak tetszik az egy rövid miniszoknya vagy valami hasonló mert a női combokat mindenki vonzónak találja. És a sejtetés és kíváncsiság felkeltése izgalmasabb olykor mint egy pucér nő látványa.

2013. júl. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl sok James Bond filmet néztem..
2013. júl. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legyen tiszta, korához illő, nem feltűnő, kihívó, de nem apácás. Ha én elegánsan öltöztem, akkor legyen ő is az.

De fő szabály, hogy minket az érdekel elsősorban, hogy mi van a ruha alatt.

2013. júl. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy időben sok randim volt. A lányok arcára, alkatára emlékszem, de a ruhájukból szinte semmi nem maradt meg az emlékezetemben. Talán azért, mert öltözték túl magukat.


37/F

2013. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!