Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti kipróbálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti kipróbálnátok egy érzéki iszapbirkózást? Vagy túl extrém?

Figyelt kérdés

Mezítláb lassan térdig süppedni a puha sárba, fetrengeni, hemperegni a mocsokba és tangában dagonyázni egymáson az iszapban. Meg nyakig bemasszírozni egymás testét a puha iszappal. Aztán megszabadulni a fürdőruháktól és meztelenül tovább dagonyázni egymás testén a selymes iszapban és simogatni egymást meg csókolózni.


Vagy ez túl extrém nektek? Tegyük fel, nem nyilvános helyen és mosdási lehetőség is elérhető.



2013. júl. 19. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Már miért lenne az érzéki (nekem) hogy orrom, szám, puncim, tele megy homokkal? Ok. hogy pénzért megcsinálják, de nem hiszem, hogy élvezetből teszik.
2013. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi ebbe az élvezet?:O
2013. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem ez túl erőszakos
2013. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Léptetek már sárba? El se hinnétek mennyire kellemes simogató érzés tud lenni. Főleg ha egész testel mártózik az ember, ez nem olyan mint a homok, az igazi iszap olyan puha mint egy lekvár, nincsenek benne durva homokszemek. Plusz még ha hozzá jön meztelenség izgató hatása plusz egy jó partner, akkor valami hihetetlenül izgató és kellemes érzés tud lenni. A dagonyázás olyan mintha minden négyzetcentiméteren a legfinomabb kezek simogatnának egyszerre. Finom puha massza és nyáron még kellemesen is hűt. Kiskorunk óta a túlzott tisztaságranevelnek (legtöbb helyen) épp ezért is lehet érdekes legalább egyszer tetőtől talpig sárosnak lenni. Ezekszerint a mai lányok óckodnak az ilyenfajta újszerű és vad kalandoktól.


Ez hülyeség hogy csak pénzért bevállalják páran, mert kicsiktől kezdve felnőttekig nagyon sokan imádnak dagonyázni, mert nagyon kellemes, mint egy isteni test masszás.

2013. júl. 19. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:

A tiszta iszappal még nincs gondom bár azért egy bugyi jó ha lenne rajtam, mégha csak kettesben lennék a partnerrel akkor talán levenném azt is de a szexuális dolgokat már nem engedném, max a tapizást.

Engem igazából az keltené fel az érdeklődésem az is ehhez hasonló csak ott nem iszap hanem szappan vagy síkos anyaggal lennénk bekenve mindenhol és egymáson csúsznánk szanaszét. Nos azt bevállalnám. Barátommal már csináltunk hasonlót amikor a fürdőszobába bekentük magunkat tusfürdővel az egész testünket és úgy szexeltünk egy jót, csak úgy csúsztunk le egymásról, de hihetetlen jó érzés volt. Egy női partnerrel a birkózást ilyen téren is kipróbálnám, akkor szívesen lennék meztelen, de a smárolást mellőzném, meg hogy egymás puncijához érjünk.

Leszbikus nem vagyok.

2013. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát nem extrém de valahogy nem izgat a dolog.

a száraz dolgokat jobban szeretem mert ekcémás vagyok :(

2013. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!