Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oszinte velemeny? En irtam

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszinte velemeny? En irtam

Figyelt kérdés

Látszólag remenytelen szerelem

volt..de titokban megis vartam rad.

Aztan bekovetkezett a

csoda..osszejottunk.

Miden szepnek tunt mint a

mesekben.Remiszto volt..szinte tul

szep hogy igaz legyen.

Kesobb Lehullt a lepel..meg

mutattad ki vagy valojaban es

mindent remalomma valtoztattal.

Egyik nap meg szerettel

masik nap mar a kepembe

rohogtel...

Igazad van..egy profi szinesz ilyen.


2013. júl. 19. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ebből amerikában egy hatalmas pop zenét csinálnának valami kis fülbemászó dallammal, és cső top 20 lenne.


Amúgy közhelyes, unalmas és még csak nem is rímel, szerintem nagyon gyenge.

2013. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ne tördeld a sorokat, rövidke szövegnek jó de versnek -már ha tényleg az akart lenni- nem.
2013. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez elég gyenge.
2013. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy direkt az a lényeg, hogy minél kevésbé rímeljen? :D Akármikor írok Neked jobbat, pedig nem érdekel az irodalom-és a romantika sem. :D N
2013. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

1) Valami nem lesz attól vers, hogy időnként új sort kezdesz.

2) Egy halom ömlengő sor nem lesz attól jó, hogy neked baromira fáj. Terápiának jó, ha kiírod magadból, de mutogasd másoknak.

3) Tele van klisékkel.

4) Ha írni akarsz, akkor a legalapvetőbb dolog, hogy legalább a helyesírásod jó legyen.

2013. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Béna, csontig lerágott téma, uncsi. Legalább rímelne...
2013. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz: jó marketinggel ebből világsláger lehet, de mondanivalója nulla, és jóérzésű emberekből heveny öklendezést vált ki.
2013. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nincs benne semmi: se stílus, se tartalom, se csattanó.


A versforma az másik kérdés, azt tanulni kellene - mert lehet.


Persze vannak mindenféle versek, amik nem érnek ki a lap szélére, de azt hagyjuk meg Tandorinak és a többieknek. Előbb meg kell tanulni a mesterség alapjait - és persze nem a niebelungizált alexandrinnal kell kezdeni.

2013. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Jah, és NAGYON sokat kellene olvasni, hogy a helyesírásod jobb, a szókincsed pedig gazdagabb legyen. A stílusérzék fejlesztéséhez retorikát kell tanulni. (Pl. a 'röhögtél' szó nagyon kiugrik még ebből az egyébként egysíkú szövegből is.)
2013. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Anas penelope: szerintem ne fáradozz, kétlem, hogy a kérdező költői pályára akarna lépni.. legalább is őszintén remélem, az emberiség érdekében.
2013. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!