Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, tényleg nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, tényleg nem tetszik ha a csávó gyúr?

Figyelt kérdés

én gyúrok fél éve látszik is már ,azóta észre veszem hogy végigmérnek meg néznek a csajok , meg olyan csajok is akik régebben láttak azok is megnéznek meg ismeretlenek is ,

szép barna izmos vagyok de nem szálkásan amolyan széles váll keskeny csípő


2013. júl. 19. 17:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik...
2013. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Inkább sportoljon, a gyúrást nem pártolom, nem tetszik.
2013. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

ha sportol valaki és szép egészségesen szálkás, jó kondiban van azt nagyon kedvelem. Ha ilyen felfújt, szteroidos kinézetű azt viszont nagyon nem kedvelem :/ olyan pasi nekem nem kell, de ez is van akinek bejön.

19/L

2013. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
küldesz képet? :) L20
2013. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Persze hogy tetszik , edz tesz az egészségéért az csak előny mindig :).
2013. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

semmit nem szedek ,tápkieget se

100 kilóba belenyomok 16 szor

80 kilóval

2013. júl. 19. 17:14
 7/28 anonim ***** válasza:

Sok pasi, ha belekóstol a gyúrásba, teljesen elveszi az eszét. Éjjel nappal azon jár az esze, hogy mikor, hol és meddig fog legközelebb edzeni, és általában más témájuk se nagyon van. Továbbá a gyúrást elkezdi majd követni a különböző táp.kiegészítők meg egyéb sz@rok szedése.

Ráadásul ezek a pasik egy idő után egósak lesznek, mert úgy érzik van mire.

Ezek eddig a tapasztalataim voltak, akkor most leírom a véleményemet is.

Sokkalta jobban imádom, ha egy pasi a sporttól vagy a fizikai munkától lesz izmos. A kigyúrt test nekem amúgy se tetszik, a szálkás a mindenem. Egyébként meg akik gyúrnak.. fele annyi erő sincs bennük, mint valaki olyanban, aki más módon szerez magának alkatot. Plusz a gyúrás által kialakult izom és erő csak addig tart, míg karban tartod, utána kb nyomtalanul el is tűnik.

L/19

2013. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. :/ Sportoljon valami mást, legyen normális, természetes izomzata, meg ereje, vagy az sem baj, ha nincs, csak ne gyúrjon. Megnézni meg persze, hogy megnéznek, én is megnézem a kigyúrt srácokat, mint ahogy azt is megnézem, ha valaki szandált vett fel zoknival vagy ha két feje van.
2013. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi ne gyúrjon, hanem sportoljon!
2013. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

hát igen 100 kg ba belonyomni 16 szor semmi erő , fekvőket százasával csinálni semmi erő , nem baj bokszoltam is és úsztam is meg sokat bicajozok

amúgy vannak ott tényleg gyengék akik erősnek néznek ki

2013. júl. 19. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!