Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednél olyan csajjal/pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyan csajjal/pasival, akinek saját maga a borítóképe?

Figyelt kérdés
Gáznak tartod ezt?

2013. júl. 19. 21:38
1 2
 1/12 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Miért lenne gáz?
2013. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ez milyen kérdés?:DDD

persze.

2013. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Valaki beszólt azért, hogy ez nagyon gáz, meg beképzelt..:S
2013. júl. 19. 21:40
 4/12 anonim ***** válasza:
ha egy eseményt ábrázol és a haverjaival van rajta az, azt sugalja társasági ember, ha valami természetközeli fotó vagy művészibben elkapott pillanat az is ok, viszont mikor ilyen beállított, mű kép az szerintem önimádatra vall
2013. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
elég gáz...
2013. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös miért tartod gáznak?
2013. júl. 19. 21:45
 7/12 anonim válasza:
a borítóképemen én vagyok,mondjuk elég messziről,háttal vagyok a fényképezőgépnek.és a kezem fel van emelve.ez egy szabadtéri kép,egy gáton készült,inkább az ég látszik,én csak a sarokban.szerintem ez egyáltalán nem gáz.de aki már magát rakja be prín plánba..az már igen.kicsit gázos.:/
2013. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én olyat is ismerek akinek a telefonján saját maga pózol háttérképként. Hát én nem tudom mire vélni ezt. Nagyon szeretheti magát.
2013. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem tartom annak.

simán ismerkednék vele. :)

2013. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pretty_Fighter ***** válasza:
Én is ismerek olyat,akinek a telóján saját maga a háttérképe.Meg is jegyeztem neki viccesen.:D Nem tartom amúgy gáznak.
2013. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!