Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó valaki érzelmeivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó valaki érzelmeivel játszani?

Figyelt kérdés

Mindenki elhiteti velem, hogy érdeklem, aztán mikor elhiszem, akkor utána elkezdik, hogy "Haha, poén volt, te meg elhitted! Ki lenne már szerelmes beléd, ó anyám!"

Mindig megfogadom, hogy nem zuhanok össze, de eddig még nem sikerült figyelmen kívül hagynom.

Mi a jó ebben?

Miért csinálják?


19/L


2013. júl. 19. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagynak érzik magukat és igazuk van nagyobb kretének.
2013. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj érettebb férfiakkal, ne kisfiúkkal. (Én nem vagyok az, ne írj rám)
2013. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kettesnél a pont. Ha netalántán nem is nézel ki annyira jól, idősebb férfiaknak biztosan jobban tetszenél, mint a korodbélieknek. Genetika.


Azért nem 40-es vagy 50-esekre gondoltam, csak 20 és 30 közöttiekre.

2013. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Általában a 20-30 közöttieknél próbálkozom.


Nem tudom, a külsőmmel van e a baj.

Képet esetleg kérésre privátba

2013. júl. 20. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!