Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik volt a valaha legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt a valaha legtöbb választ kapott kérdés az oldalon?

Figyelt kérdés
Pontosan hány választ kapott?Ha lehet linkeljétek a kérdést!
2013. júl. 20. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
több mint háromezer, de már törölték.
2013. júl. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:O és mi volt a kérdés?
2013. júl. 20. 02:13
 3/8 anonim ***** válasza:

En inkább úgy mondanám, hogy a 3k+ os kérdés :-) En csak kb 300at tettem hozzá... A kérdező rendesebb volt mint barmelyik

lány és nem is volt komplikalt a kérdése csak amolyan megszokott és csak ment a szalmlaló míg nem törölték. Mostanra már 5k+ os lenne.. :-(

2013. júl. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Valaki beszélgetni? : )"

Valami ilyesmi címe volt, és nemvolt meg a 3000 válasz. 2960 körül volt amikor törölték. Am én és Lazy írtuk a legtöbb választ :)

2013. júl. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kong te here! Az egy 3k+ os volt és nem érdekelsz :-)
2013. júl. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Én írtam az utolsó választ, csak tudom már! 2960 valamennyinél lett törölve, nemvolt 3000!!!

Am meg VIP kérdésnek van elnevezve...

Am Te 300 választ írtál? Az még 100 se volt...

2013. júl. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom mennyi volt a részem, de még meg volt a kérdés addig a 49-50ik voltam a kategória toplistán 1800 pontal kb. A törlés után meg 49-52ik oldalra kerültem... de lehet mostanra még hátrébb jutottam. Megnéztem, mert volt róla szó és erdekelt is. Tudom lazy 2ik volt.

A 3k ig lett volna jó eljutni, de tényleg nem jött össze. Ráírtam a kérdezőre és mondtam neki, hogy semmi baj, majd azt a keveset odaképzeljük, mert ne már igy legyen vége.

Remelm Kong így már érted, hogy miért irogatom a 3k+ okat...

2013. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 23. voltad 2995 pontal ;)

Am akkoris VIP kérdés a neve :D

2013. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!