Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek miét az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miét az ilyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
a legtöbb szép csaj az ilyen kis féleszű,taknyos beképzelt,vékony,nagyképűeket szereti.Annyira kiakasztó amikor az ilyen 10-es csajok valami lámával vannak
2013. júl. 20. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Az is kiakasztó hogy az a láma összetud szedni csajt te meg nem ...
2013. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

ez van, azokat nevezik birkáknak, követik a divatot meg a többi embert.

Aki nem ilyen az kiválasztott, és a jövő fenntartói lesznek.

2013. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az is kiakasztó, hogy olyan hiányos a szókincsed, hogy közhasznú jelzők helyett számokkal jellemzed a nőket.
2013. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ők oda mernek menni :) Nem úgy mint te gondolom én
2013. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Vékony vagyok, de lefogadom kiütlek ha kétszer akkora is vagy mint én! Nem tudom mi a retkes f**zért kell itt jelzőkkel illetni embereket. Mit siránkozol? Szerinted itt megoldást találsz a problémádra? Annyi különböző ember van, mint a szemét vannak jó csajok kevésbé jó pasival, jó csajok jó pasival, jó pasik csúnya lányokkal, kövér lányok vékony fiúkkal, kövérek kövérekkel, nem akarom tovább ragozni, ne általánosíts mert minden átkozott nap 20-an tesznek fel hasonló kérdéseket. Irígykedsz és ezért ráfogod teljesen vadidegen ismeretlen emberekre, hogy féleszű, beképzelt, nagyképű és taknyos? Ki vagy Te? Menjél keress barátokat, ha megvannak menj velük szórakozóhelyekre, légy férfi és menj oda nőkhöz, de ezt a fajta hozzáállást amid jelenleg van felejsd el!
2013. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5/5 ezt nagyon jó volt végigolvasni:), mindent tartalmazott:)
2013. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nekem meg már abból van elgem, hogy a sok kis bzi vékony, divatmajom miatt engem is úgy kezelnek sokan, pedig attól, hogy egy fiú alacsony és vékony, még nem feltétlen ilyen beképzelt, pénzes kisköcsög! Engem utcán is támadnak az alkatom miatt, pedig én nem olyan vagyok, ez csak genetika! És képzeljétek engem nem is zabálnak meg a csajok, mert én rendes srác vagyok, érző szívvel, csak hát ilyen nyomi testben élek!
2013. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!