Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, örülnétek, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, örülnétek, ha a barátnőtök spórolós lenne?

Figyelt kérdés

Mániám a spórolás, amin csak tudok, spórolok! Egyelőre csak szülői háztartásban.

17L


2013. júl. 20. 12:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
1. vagyok - de vannak, akik átesnek a ló másik oldalára..
2013. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
igen, én örülnék neki. legalább nem vesz meg mindent feleslegesen.
2013. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen vannak olyanok akik túlzásba viszik a spórolást azt sem jó... De nincs azzal gond ha valaki spórol
2013. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Bár, én lány vagyok, de erről az a véleményem, hogy nem szeretem a "szélsőségeket" :D Tehát pl nem veszek új nadrágot, jó a szakadt is, még tatja a cérna, mert kell a pénz, ha nagyobb leszek, és majd költök az "új életemre" ! :D

De azt sem szeretem, hogy "á, egyszer élünk, miért ne költhetnék?"!


Én az arany középutat szeretem :) Így is élem az életem, ha megkívánok a nyári melegben egy fagyit, vagy jeges kávét, hát én megveszem, mert örömet okoz :D de csak azért, mert a haverok moziba akarnak menni egy D kategóriás riherongy filmre, akkor nem megyek velük :D


Első számomra mindig:

- kifizetni az albérletet, a rezsit

- Egyéb kifizetni valók (csekkek, internet, egyéb fix kiadások)

- aztán félreteszek előlre (amit éppen tervezünk Párommal, pl nyaralás)

- Aztán meg éljük boldogan az életünket :)


28/l

2013. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem rossz az aranyközép ,de egy átlag magyarnak igen nehéz megélni és nem szórhatja feleslegesen a pénzét. Ezért az a gondolatom hogy az aranyközépúttól közelítsen a spórolós fajta ember felé. Igaz mint mindenben túlzásba nem szabad esni!
2013. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én is mindig spóroltam/spórolok, már kamaszkorom óta.

Ez azt jelentette, hogy osztálytársaimmal szemben, én nem vertem el a minimális zsebpénzem/munkapénzem chipsre, kólára, vagy sütire, mikor szendvicset is tudtam csomagolni reggelire, de így nem is volt az, hogyha akartunk venni valamit 1500 Ft-ért, akkor ne lett volna rá pénzem, ellenben a többiekkel. (akkor még egy 1500 ft-os kiadás nagynak minősült :D)

Szóval szerintem a spórolás és az, hogy valaki tud a pénzzel bánni, az pozitív tulajdonság.


22L

2013. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az jó,hogy nem szórod ész nélkül a pénzt.De rá fogsz idővel jönni,hogy akkor tudsz a legtöbbet megspórolni ha nem spórolsz bizonyos dolgokon.

Többek között ilyen konyha gépeket megéri megvenni,azokkal több pénzt megtakarítasz.

Ugyanez a többi háztartási gépre is vonatkozik.

A legfontosabbat meg ne feledd:nem viheted magaddal a pénzt a sírba.

Annak nincs értelme,hogy az ember egy életen át csak gyűjtöget és közben elfelejt élni.

2013. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"vidámparkba " meg "He?"

Nem véletlenül nem kellesz a kutyának sem!

2013. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jajj, inkább ne.

Én sem vagyok nagyon világian költekezős. De azért nem spúrkodok. Kiakadnék, ha azon kellene vitatkozni, h 1 másodperccel tovább folyattam a vizet, vagy miért nem kapcsoltam le a villanyt, amikor kimentem a szobából...

2013. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!