Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lakótársam (leszbikus) megfojt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakótársam (leszbikus) megfojt a szeretetétől, mit lehet tenni, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Együtt lakom egy lánnyal, aki már az elejtől kezdve mindig rajtam lóg. Tényleg míg suliba jártam, akkor is hazamentem mondjuk 3-ra, aztán ő egész délután velem akart lenni, de legalább a tanulásra fogtam, hogy nincs időm. Na most, hogy nyár van, rosszabb a helyzet és mikor nem dolgozik, aznap mindig együtt akar velem programokat csinálni, mindenhova eljönne velem még akkor is, mikor egy másik barátnőmmel megyek valahova. Egyre kínosabb, mert már nem tudok mit kitalálni, hogy ne jöjjön velem..mert nem az, jóban vagyunk, meg minden, de együtt lakunk, meg még azon kívül is mindig velem akar lenni, nekem ez sok..másrészről tudom, hogy azért, mert bejövök neki és másképp néz rám (ő mondta). Nem akarom megsérteni, de neki nem hat az, hogy figyelj, most egyedül akarok lenni vagy valami, egyből vérig sértődik. Komolyan utálok már vele lenni szinte, mert nem hagy nekem teret és szinte "megfojt". Kitalálja, hogy bulizni akar, akkor menjek vele, pedig mondjuk én mással szeretnék menni, de ezt mégsem mondhatom neki, ezért inkább azt mondom, hogy nem megyek sehova, mert különben olyan bunkó lesz napokig, hogy nem lehet megmaradni mellette. Már nem tudom, hogy mit tegyek, nem akarok vele rosszban lenni, csak baromi sok.

2013. júl. 21. 12:03
 1/5 A kérdező kommentje:
A másik, amit kihagytam, hogy ugye bejövök neki és mivel egyszer én is voltam lánnyal és ezt megtudta, azt gondolja, hogy lehet valami, pedig ő nem érdekel engem, de ezt sem akarom neki mondani,h ogy csak ő nem érdekel, ezért inkább azt mondom, hogy ismerkedem másokkal. Persze rohadt féltékeny mindenre.
2013. júl. 21. 12:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Na ezert teszik külön a fiúkat a lanyoktól a koleszokban... és ez egy jó példa arra, hogy mi történik, mikor valakit nem aarunk megbántani.


Monnd meg neki kerek perec, hogy mis van, költözz el tőle és kerüld. Keress egy fiút magadnak és akkor hátha leáll... én valami ilyesmiket tennék


Kézcsók

2013. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jaj vagy keress neki valakit :-)
2013. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az sokkal rosszabb tud lenni, ha azt hiszi van esélye, de nincs. - Szerintem ülj le vele, és beszéljétek meg. - Mond meg neki, hogy te nem szeretnél vele úgy kapcsolatot, és hogy nagyobb személyes térre van szükséged. - (az sem kizárt, hogy Ő csak azért keresi ennyire a társaságod, mert előtted nem kell titkolnia az életét, identitását.) - Persze, ha bejössz neki, akkor ez még nehezebb, de jobb az egyenesség. - (Mindezt leszbikus nőként állítom.)- Elég valőszínű, hogy először egbántódik, de utána jobb lesz, mert nem ringatja magát hiú álmokba. - szerintem.:)
2013. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, légy őszinte minél hamarabb, tapintatból se hitegesd. Az is fontos, hogy meghúzd a határokat, inkább néhány veszekedés most, mint egyre rosszabbodó zsarolás.
2013. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!