Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok egy kis közvélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy kis közvélemény kutatás! Általában mik azok a külső belső tulajdonságok amik nagyon tetszenek egy férfiban és mik taszítanak a legjobban, ami miatt nem akarnátok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi! Őszintén válaszoljatok, ha lehet! :)
2013. júl. 21. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi legyen a kérdés ha nem kitaláció? Valaki kitalálta... :D


Tetszik: Magabiztos, figyelmes, nem beképzelt, igényes kinézetű, humoros.


Nem tetszik: Ennek ellentéte.

Amúgy legjobban az a béna járás taszít, amit egyes magukat menőnek hitt "laza" csávók széttett lábakkal, rugózva tanúsítanak az utcán. Na és a hozzá tartozó flegmázó beszédstílus... BRRR.

2013. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
(a válaszom első mondata pedig egy korábbi, törölt kommentnek szólt.)
2013. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Tetszik: őszinte,megértő, hűséges, humoros


Nem tetszik: ennek az ellentéte, + ha hisztis, arrogáns

2013. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 piriiiiii ***** válasza:

Ami megtetszik, az az, hogyha a vele való beszélgetést élvezem, és izgalommal tölt el a szócsata. Ha jó zenét hallgat, nem feltétlenül azt, amit én, csak igényes és stílusos legyen, na az nagyon tetszik. Külsőben nem sok mindent tudok mondani, habár szimpatikus számomra a hosszú haj, meg a borosta, szakáll, a jó kis hátsófertály, amire rá lehet markolni. :D

Legyenek határozott céljai, és nem muszáj a távoli jövőben és hatalmas tervekben gondolkodni. Elég, ha a jelenben él, de itt igazán éljen. Szeresse a természetet, szeressen élni, tombolni és érezni.

Ami nem tetszik, az az, hogyha cigizik. Ha úgy bulizik, hogy amellé lerészegedés járjon (lehet inni, de a mértéket ismerve). Ha sokat beszél csúnyán. És eleve nem szeretem az artikulálatlan, alpári beszédstílust, aminek se tartalma, se jelentősége. Az sem jó, ha az illető férifú nem szereti az állatokat, a gyerekeket, vagy nem látja értelmét a művészetnek. Ilyen emberhez hozzá sem szólnék.

16

2013. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 piriiiiii ***** válasza:
Ja igen, azt kihagytam, hogy a titokzatosság és a humor is jó, ha megvan! (:
2013. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

magabiztos (ne legyen olyan önsajnálkozó, mint az itteni kérdezők nagy része, hogy jajj miért nem kellek senkinek), figyelmes, vicces, férfias, tág érdeklődésű (= legyenek hobbijai, tanuljon vagy dolgozzon, a lényeg, hogy haladjon valamerre az élete, és legyen érdeklődési köre, ne csak lötyögjön)

21l

2013. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tetszik:

1. intelligencia

2. megbízhatóság

3. őszinteség

4. jó humorérzék


Nem tetszik:

1. hímsovinizmus

2. beképzeltség

3. erőszakosság (fizikális vagy verbális)


27/N

2013. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

tetszik: külső: barna, ápolt haj, magas, izmosabb testalkat, szép mosoly egy szép szempárral, jó illat

belső: HUMOR!!!!, megértés, ragaszkodás, közvetlenség, talpraesett, kis szemtelenség, legyen egészséges önbizalma

taszít: külső: elhízottság, izzadtság( ami akár szaggal is jár ugye...), ápolatlan, zsíros haj, fuj.

belső: bunkóság, nagyképűség, erős nyomulás, buta, értetlen(bár ez egy szintig aranyos is tud lenni), erőltetés

16/L

2013. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

+

kellemes külső

igényesség

férfiasság

fiatalosság

vidámság

életkedv

intelligencia

magabiztosság

kedvesség


-

beképzeltség

alacsony intelligencia

szemtelenség

tiszteletlenség

nemtörődömség

rossz értékrend

hanyagság

függőségek

2013. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szeretem ha egy srác igényes, jó a humora, okos, figyelmes, megértő és romantikus.

És nem szeretem, ha túl kigyúrt (valahogy nem vagyok oda az izomzsákokért..), ha flegmázik, illetve páwa.

16/L

2013. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!