Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél így a szexbe? Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél így a szexbe? Ő belemenne?

Figyelt kérdés

Adott egy 17 éves srác, nem volt még barátnője, szűz.

Adott egy szintén 17 éves csaj, aki szerelmes belé. A srác is kedveli a lányt, szépnek tartja, de mégsem jönnek össze (azt nem tudom, hogy miért).

Szerinted mit szólna a srác, ha a lány felajánlaná, hogy ha több nem is, de szex lehetne közöttük?



2013. júl. 21. 17:48
 1/10 anonim válasza:
gondolkodás nélkül nem mennék bele.
2013. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Bármi lehet. Ha szűz a srác, nem biztos, hogy így akarja elveszíteni. Ha félénk, lehet, hogy pont elijeszted. De lehet, hogy belemegy.
2013. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szexuálisan eléggé túlfűtött. Jó a kapcsolatuk, mindent megosztanak egymással, a srác sokszor fogdossa is a lányt.
2013. júl. 21. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Ha le akarna vele feküdni, már megtörtént volna.
2013. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg TŐLE. Tudom h hihetetlennek és szokatlannak tűnhet ez a válasz és sajnos lehet h nem is fog használni. (Minden ember más, szóval itt bármi bármit mond úgyse fogja tudni h az adott élethelyzetbe mit mond a gyerek, ergo választ fogsz kapni de semmit nem érsz vele.)
2013. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én belemennék :)
2013. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik jelentős része belemenne.
2013. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán már késő, de esetleg ne kérdezd, hanem lépésről lépésre haladj, fedezzétek fel egymást.


VISZONT van számos elgondolkoztató tényező:

Számodra jó lenne-e az, ha főleg úgy, hogy érzelmileg ennyire benne vagy, hagyod, hogy eszköz legyél. Ez egy kicsit necces szerintem. Valószínűleg arról van szó, hogy titkon abban reménykedsz, hogy így elcsábítod. Lehet, hogy nagyot fogsz, csalódni, míg neki egy tartós szexpartnere leszel.


Lehet, hogy megromlik az "ártatlan" barátság, ami talán értékesebb.


Azt javaslom, hogy vagy próbáljátok megbeszélni a helyzetet, kérd meg, hogy segítsen megérteni, vagy csábítsd el, de ne szexszel, hanem úgy, hogy ő akarjon rád "vadászni". Az ilyesmi a párkapcsolatok további részében is jelentősen kihat.


(Egy "felkínálkozott" lányt talán kevésbé becsülnek meg.)

2013. aug. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csábítási trükkök pl. meglebegtetni, hogy esetleg valaki után érdeklődsz, ne engedd, hogy fogdosson (döntse el, hogy mit akar).
2013. aug. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy büdös r.ibancnak nézné a csajt.
2013. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!