Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsok?! Mit tegyek szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok?! Mit tegyek szerintetek? Tudom hogy el kéne felejtenem, de hogyan?

Figyelt kérdés

2hónappal ezelőtt, ápr. 24-én bejelölt fb-n egy fiú, akivel egy suliba járunk, és a szomszéd faluban lakik. Mivel akkori depis korszakomban voltam, dédim halála miatt, ezért inkább elutasítottam a szoros ismerkedést, ennek ellenére beszélgettünk, és május 1-jén találkoztunk, mint barátok. Nagyon jól éreztük magunkat, továbbra is beszélgettünk. Következő találkozásnál, már közeledőbb volt, és meg akart csókolni, de én minden alkalommal kihúztam magam a karjai közül, mert nekem az még korai volt. Ezen összevesztünk.. Majd találkozott az exével ,akit próbált elfelejteni, de mivel én nem omlottam a karjaiba, ezért újra találkoztak. Itt megszakadt kicsit a kapcsolatunk, majd rá 1-2 hétre, buszon rám mosolygott, és írt nekem facén, de ott is összevesztünk. majd megint rá egy hétre, újra közeledett felém.. és suliban lekapott.. azt hittem, hogy már eldöntötte mit érez, hogy az exét szereti, vagy engem,de nem így volt.. neki csak "jól esett" a csók.. Ézen kiakadtam. bocsánatot nem kért de megpróbálta megbeszélni velem. Én persze pipa voltam rá, de azért (vele ellentétben) éreztem iránta valamit. 2 nappal később megint megpróbált lekapni, nemegyszer, de nem engedtem mondván, ne játsszon velem. Mert hogy ő elkavargatni elkavargatna velem.. Nekem meg az nemkell..Majd egy nap megírta, hogy csak megfektetne (ezt nem hittem neki el)..ezután nem beszéltem vele..

Azóta hiányzott, volt egy barátnője, aki 1 hét múlva szakított vele, és tegnap elkeseredésemben kicsit beittam, és írtam neki egy üzenetet, hogy hiányzik. és ma visszaírt, és megpróbáltam vele normálisan megbeszélni a dolgot..Arra lyukadtunk ki, hogy tényleg csak megfektetne, ő soha nem jönne velem össze, és csak az exét akarta felejteni velem, de nem sikerült...

Ki akart használni.Egy alkalommal gyenge voltam, és számára csak egy újabb strigula lettem, a lekapott lányok listáján. Sokan figyelmeztettek, hogy ez a srác kihasználja a lányokat, de nem hittem nekik (mint mindig), mert éreztem, ő más, mint akinek mutatja magát.. ő nem az a kemény s..gfej, akinek kiadja magát, hanem egy érző lélek.. Hát.. felém mindenképpen az előbbi.

most eléggé össze vagyok törve, utálom, hogy senkinek nem kellenék, csak "arra"..pedig nem öltözködöm kihívóan, eddig csak egy barátom volt, ő megcsalt, és eldobott,és nem is szoktam r...nckodni sem, SŐT, szűz vagyok. azt modják rendes vagyok, meg kedves, ennek ellenére mindig pórul járok.. ráadásul most hiányzik ez a fiú, aki egy igazi szemét volt velem. én nem vagyok az "egy másik pasival könnyebb elfelejteni az előzőt" taktika híve.

Én : 15/L

Ő: 16/F

Bocsánat, ha túl zavaros, csak zavarodott vagyok, és cikáznak a gondolatok a fejemben. Ha valamit nemértetek, vagy valamit nem írtam le, ami fontos lenne, kérdezzetek.(:

köszönöm előre is annak aki elolvasta, és válaszol.



2013. júl. 21. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
meg szerinted ez a korosztály a fiúk közül mitt szeretne a többség? nah gondolkodjál már el magadon
2013. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem segít más csak az idő...vagy majd találsz mást...sok fiú csak arra megy..de majd jön az aki nem és akkor boldog leszel addig meg éld az életed..!
2013. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szex! szex! SZEX!
2013. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a #3mas valaszolónak.

#1! Elnézést hogy naiv vagyok!-.-

2013. júl. 21. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:

szívesen..:)

én is hasonló hibában voltam sajnos régebben és nehezen hittem h boldog lehetek de 8 hónapja boldog vagyok a barátommal.. mindenki megtalálja az igazit! :)

2013. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, én is rengetegszer estem ilyen hibába de csak egyet tudok tanácsolni, kicsit idősebb pasival kezdj szerintem.. a 16-17-18 éves fiúk többsége vagy csak arra meg vagy már van barátnője vagy egy idióta..
2013. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ebben a korban a fiuk ilyenek, tisztelet a kivitél... Dolgoznak a hormonok... A helyedben hagynám őt a fenébe! Ezen húzom mindig fel magam, hogy a csajok mindig a rossz fickókra buknak, akik meg rendesek azok meg mintha nem is léteznek, VELÜK NEM TÖRTÉNIK SEMMI ÉRDEKES AZ ÉLETBEN, NEM KEVEREDNEK bele semmi bajba... ugyan már... ez kell a többségnek??? Ha van kedved írj rám priviben ....

19/f

2013. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!