Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barna hip hopos csaj vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna hip hopos csaj vagy szőke latex plázacica?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 17:12
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
87%
egy olyan csaj aki azt nezi neki mi all jol...nem divat majmolo.a hajszin mind1
2009. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
hát ha valaki nem nézi neki mi áll jol az egyszerűen nem törödik a külsejével és hiába azt mondják hogy nem számít a külső szerintem számít ...
2009. okt. 21. 17:35
 13/47 A kérdező kommentje:
ja boccs félreolvastam ... amugy akkor sem érem h miért nem normális az egyik sem én az elsőt védem a hiphopos csajokat és nemtudom bennük mi a nem normális :D na m1
2009. okt. 21. 17:37
 14/47 anonim ***** válasza:
53%
Mind kettő abszolút gáz...
2009. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
87%

Mi az hogy hiphop nő?:D Ne fárassz... 4 évig táncoltam de nem hívtam magam soha hiphop nőnek:D Ez mi?:D LOL

Ráadásul van szőke hiphopos csaj is... és azt is el kell mondanom, hogy ezek közt is rengeteg beképzelt pics@ van, szóval hagyjuk ezt. A hiphop lány túl tág kategória. Én sem szeretem a "plázacicákat", de ez egy hülye kérdés volt, már boccs. Attól még hogy nem vagy szőke, hiphop stílusban is felöltözhetsz ribancosan, de ami a fő, hogy úgy viselkedhetsz.. és hány ilyet láttam, táborokban, te jó ég. Gyakran rosszabbak, mint a buta kis cicababák, mert egy hiphopos még annyira sem képes belátni, hogy gáz amit művel, mint a másik fajta....

2009. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
67%
szerintem te vagy a hiphopos csaj, és önbizalomhiányod van. rásegitek: nekem a szőke "plázacicák" jobban tetszenek!
2009. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

+ legalább azokról már első pillanatban lerí, viszont sok "hiphopos" csajszi még álszentkedik is.

Amúgy jó stílus, meg minden, de érted... :) Nem ez számít.

2009. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
85%
1ikse
2009. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
ja és az első vagyok csak azért irtam mert nekem mindig is ezt mondták hogy ilyen legyek mert igy legalább kitünök a többi liba közül aki követi a divatot és a fütoszallagrol lép le... és egyáltalán nincs önbizalom hiányom csak kiváncsi voltam erre ja és a hip hopos csaj azt jelenti hogy hip hop zenét hallgat és nem éppen a divatot követi és k*rvásan öltözködik....
2009. okt. 21. 18:03
 20/47 anonim ***** válasza:
87%

Hát a hip-hop mostanában elég nagy divat. Bár igazából a legtöbb zeneirányzatnak vannak ilyen divatjai, csak a legtöbben nem is azonosulnak igazán a zenével és azzal amit ez jelent. Fogalmuk sincs az igazi eszmei hátterével.


Szóval aki úgy gondolja, hogy azért öltözik be így, mert ez jól néz ki, az divatol és nem érzésből jön neki ez a dolog.


Amúgy szerintem a hajszín pl. semmit sem számít, egyéni függő és én találkoztam már mindkettő fajtából nagyon bunkókkal. Egyikről sem vagyok túl jó véleménnyel..


De igyekszem nem előítéletes lenni és megismerni őket mielőtt látszatra ítélnék..

2009. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!