Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik, és úgy tudom én is neki, de az egyik barátnőm már régóta szerelmes belé, de a srácnak nem kellett, így nem volt köztük semmi.

Mostanában sokat beszélgetek a sráccal, és kezdene alakulni vmi, de a barátnőmet sem akarom megbántani :S

Félek, ha összejönnék a sráccal, akk elveszíteném a barátnőmet. Vagy felejtsem el a fiút, és próbáljak meg keresni vki mást? Mit tennétek a helyemben? előre is köszi a válaszokat



2013. júl. 23. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jó barátról van szó ne tedd :)
2013. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mivel a srácnak nem kell a barátnőd, akkor ez van, ezt neki is el kell fogadni, azt hiszem nem sok ész kell hozzá, ha ezért összevesztek, akkor valaki nem teljes N
2013. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerezz a bnődnek valakit de neilyen lekezelően mondogasd neki h jóvan az neked meg ilyenek hanem rafkósan hozd össze valakivel.
2013. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hagyd a sracot!

Velem ugyanezt csinalta a baratnom. Hiaba tudtam, hogy csak egy pasirol van szo es epp ezert nem akartam utalni erte, nem tudtam nem gyulolni erte. Foleg miutan 2 het jaras utan nekem picsogott, hogy nem olyan jo, mint gondolta es szakitani akar a sraccal. Szoval ossze is jossz vele, arra szamits, hogyha parkapcsolati problemad lesz, vele nem beszelheted meg. Pedig, gondolom o lenne az akivel m szeretned beszelni...

2013. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha igazán a barátod, akkor hadja hogy járjatok.
2013. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszéld ,meg a barátnőddel.
2013. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mondd el a barárnődnek meg fogja érteni
2013. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem a barátnőmmel, de eléggé kiakadt :S Azt is mondta, hogy a helyemben ő nem áldozná fel a barátságunkat, meg ilyenek...
2013. júl. 24. 19:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!