Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mikor megyek az utcán és hátulról jön egy kocsi akkor a legtöbb pasas kihajol, megbámul hátulról de mikor előröl is megnézne visszahajol? Pedofilok vagy az én arcom ronda? 13/L

Figyelt kérdés
Mielőtt még nekem estek NEM akarom hogy bámuljanak,csak az utóbbi időben ezt vettem észre.
2013. júl. 23. 08:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én meg mikor biciklizek, mindig dudálgatnak rám szemetek!

Az arcomba nem mernek dudálni!

2013. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Látni kéne az arcod, hogy ez kiderüljön.

A segged biztosan jó... ;)

2013. júl. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Velem is már megtörtént nem egyszer...

2013. júl. 23. 08:53
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi 2. :)
2013. júl. 23. 08:53
 5/21 anonim ***** válasza:

Lehet nem tetszel nekik arca.

Nekem mindig dudálgatnak, volt olyan is, hogy álltam a buszmegállóban és megálltak, szóval inkább annak örülj, hogy dudálnak.

2013. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Biztos jo segged lehet mert azt nézték meg valoszinüleg.
2013. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert rájön, hogy talán az utat is kellene figyelni.
2013. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Tipikus primitív,nyálcsorgató rétege a pasiknak.Ez amolyan kamionos,meg közmunkás szint kb.Mosolyogj egyet rajta,jó csaj vagy,megnézik a seggedet,friss húst látnak benned.Ennyi.
2013. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Csak félnek hogy meglátod a ronda képüket! :D Amugy örülj neki hogy ezt csinálják.. Így tudod hogy jó csaj vagy :) Velem is ez van már egy Eve.. Múltkor a buszmegbe ültem és mindenki aki arra járt megnézett :D Én szeretem azért mert így tudom hogy jó vagyok.. Főleg az építkező munkások néznek meg... De szóval biztos szép az arcod is csak észreveszik hogy ők olyan rondák és nem mertnek előlről ránézni! ;) 15/L
2013. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd már hogy az értelmiségi réteg egy fokkal is különb ezen a téren.
2013. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!