Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva. Van egy srác akivel nem olyan rég találkoztam és beszéltünk 2x fészen és én azóta csak rá gondolok,azt várom,hogy feljöjjön és írjon,néha róla álmodok.Nem tudom,hogy most mi van. Nem tudok kiigazodni az érzelmeimen. Amikor meglátom vagy rám ír csak vigyorgok és a szívem majd ki ugrik a helyéről. Szerelmes lennék?
2013. júl. 23. 21:13
 1/5 anonim válasza:
Tuti,hogy az vagy,nekem is ugyanez van:) Ugyhogy igen,kimondom SZERELMES vagy. :)
2013. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És te hogy állasz a fiúval?:) Félek,hogy annyit fogok miatta is szenvedni,mint az előző miatt:/
2013. júl. 23. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy az. Csak nincs senkid. Ha más írna ugyanezt éreznéd.
2013. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sok fiúval szoktam beszélni,de amikor vele beszélek az teljesen más. Azt hiszem,hogy szerelmes vagyok..
2013. júl. 23. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerelem jelei? Hát...

Ha szemben állsz vele:

-Föláll a fa.. khm.. kukid.

(Ha lány vagy, akkor a puncid áll föl.)

-Egybe van a gyomrod

-Izzadsz, mint egy fejőstehén

-Nem működik a rövidtávú memóriád, tehát muszáj rögtönözni

-Dadogsz, idiótán viselkedsz


Ha bátor vagy, akkor lököd a rizsát, a mai sok homoszekszuális "pávának", meg a hímvesszőre kiéhezett lyukhalmaznak úgyis ez jön be, mert nem a belsőt nézik. (Nem a bőrülésre gondolok)

2013. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!