Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti is izgultatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti is izgultatok az első együttlét előtt?

Figyelt kérdés
Most lesz az első alkalom, hogy együtt leszek a barátnőmmel (meg amúgy is most lesz az első). Ti annak idején nem izgultatok? Nem féltetek? Tele vagyok olyan gondolatokkal, hogy mi lesz ha hamar elmegyek? Mi lesz ha a barátnőm nem fogja élvezni? Mi lesz, ha annyira izgulok, hogy nem áll fel, és szégyenben maradok? Nektek nem voltak ilyen gondolataitok? Mit tanácsoltok?
2013. júl. 25. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem izgultam. Mivel nem volt előre eltervezve a dolog, egyszercsak tovább mentünk a pettinggel (persze védekeztem).
2013. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Izgultam hát, nem is sikerült túl jól. Egy kis borozás vagy pezsgőzés előtte nem árt, h oldódjon az ember :)
2013. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
gondolj az ősemberekre... foglalkoztak iylenekkkel szerinted? csak a mai társadalom elit elvárásainak próbálsz megfelelni ezekkel a gondolatokkal. próbálj meg nem foglalkozni vele, nem lesz egy forgatóstáb az ágy mellett. mindent bele!
2013. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1 példáját fogadd meg:) ne legyen megtervezve, mert az totál elrontja az egészet:) ha egyszer pettingeltek, kérdezz rá h akarja-e, ha igen, akkor mehet a móka!^^

Ne izgulj, ne tervezz, hanem élvezd:)

16/L

2013. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még 35 évesen is izgultam, amikor egy sokéves kapcsolat után új partnerem lett. Hiába volt előtte 1000 aktusom, izgultam. Nem is működtem egy ideig. De a barátnőm türelmes volt és azóta sokkal jobb szerető vagyok, mint korábban voltam.
2013. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én izgultam,nagyon,de előtte romantikáztunk,előjáték,eléggé hosszúra sikeredett,és mind a ketten nagyon szerettük egymást(a mai napig),úgyhogy nem volt gond. :)
2013. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!