Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrős vagy borotvált?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrős vagy borotvált?

Figyelt kérdés
(punci)
2013. júl. 25. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekem mindenhogy bejön de azért ne legyen dzsungel! :) 16/F
2013. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

Az enyém szőrös. Teljesen.

21 N

2013. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 gondolom most várod a privátokat :D egyébként a borotvált igényesebb
2013. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Az intim szőrzet védelmi, higéniai szerepet lát el. Az eltávolításával sérülékenyebb és fertőzésekre hajlamosabb lesz az adott lány/nő. A köztudattal éppen ellenkezőleg az a lány, vagy nő az igényes, aki nem szőrtelenít és megfelelően tisztálkodik, mert igényli azt a védelmet és nem mellékesen az érett nőiességnek az érzését. Az a lány viszont, aki csupaszra szőrtelenít, nem csak igénytelen (a fentebb leírt szerepek és funkciók hiánya miatt), hanem felelőtlen is. A szőrös punci - legyen az bikinivonalban lecsapva, azon belül enyhén rövidebbre szelidítve, vagy teljesen borotvamentes - az igazi, az egészséges és a nőies. És nem hiszem, hogy ez életkorfüggő lenne..., egész egyszerűen fordul a kocka és egyre többen váltanak a józan, érett, de ugyanúgy fiatalos gondolkodásmódra szőrkérdésben. A boszorkányüldözések meg az igénytelenséggel előhozakodó rossz dumák pedig egyre inkább már a múlté. A szőrtelenítést kerülő igényes és ápolt lányok pedig előbújhatnak, jön az ő idejük. :) #12-es leányzó, minden csodálatom a Tiéd! :)
2013. júl. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
úristen mekkora hülyeséget írtál :D :D :D
2013. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedves #15-ös! :) Vannak olyan frázisok, amelyekhez nem szükséges gondolkozni; ilyen pl. a "nem tudom", vagy ilyen az is, hogy "ez hülyeség". Én észérvekkel támasztottam alá a saját mondandómat. Bizonyítsd be, hogy nincsen igazam. Érvelj ellenem. Amíg nem próbálsz meggyőzni hasonlóan józan észérvekkel, addig az előbbi kommented csupán primitív sablon.
2013. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Leginkább szőrös, de mindenhogyan szeretem :)
2013. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!