Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es nok milyen a szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nok milyen a szex a ferjetekel? Ugyanugy figyel ratok mint regen vagy egy ketto vege van?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Még nem vagyok negyven se, de látom, nem jönnek a válaszok. :)

35 felé közeledek, 13 éve vagyunk együtt, ha ez neked elég.


A szex egyre jobb.

Olyan dolgokat is kipróbáltunk egymással, amikről pár éve sose gondoltam volna, hogy élvezhetem. Fokozatosan, lassan alakult így, ahogy egyre jobban felengedtünk egymás mellett.

Szó szerint minden vágyát teljesítjük a másiknak.


Jobban ismerjük egymásét, mint a sajátunkat. :D

Olyan érzés néha, mintha gondolatot olvasnánk. Hogy is magyarázzam ezt meg neked...?

Gondolom, láttál már párokat beszélgetni, amikor egymás mondatát fejezik be, vagy valamire pontosan ugyanazt mondják, szóról szóra, de még a hangsúly is egyezik.

Ilyen ez az ágyban is. Az egyik gondol valamire, hogy de jó lenne, ha... a másik meg elkezdi csinálni, mert ugyanaz jutott eszébe. És ilyen nem egyszer van.


Minden mozdulatot, hangot, sóhajt, a test minden centijét ismerjük, úgy tudunk játszani a másikkal, mint egy hangszerrel. Pontosan tudjuk, hogy lehet gyorsan elélveztetni, vagy hogy húzhatjuk órákig.


Nem, nem olyan, mint régen. Annál sokkal jobb. :D

Ezt ti, kamaszok, a rövid (pár hetes, sokszor egyéjszakás) kalandjaitok során tapasztaltak alapján el se tudjátok képzelni! Akinek volt már egy-egy hosszú (években mérhető!) kapcsolata, az talán sejti.

2013. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
37 vagyok. Igaza van az elsőnek. A mai fiatalságnak zömének fogalma sincs a jó szexről.
2013. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Negyvenes pasi vagyok. 12 éve ugyanazon nővel. Sajna én egyre jobban kívánom, egyre figyelmesebb vagyok, de neki nulla a libidoja. Egyáltalán nincs szex. 36 éves. Azt mondja elmúlt a vágy. Régen napi szex volt, majd kb 5 éve heti egy majd 2 éve évi egy. Siralmas. Pedig imádom és mindent megadok neki. Ezek szerint nálatok fordítva van.
2013. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nálunk valóban. :)

Szeret téged a párod utolsó? Ez nem normális, ha egészségesek vagytok.

2013. aug. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3. vagyok. Igen szeret. Bujik, simogat, ölel, figyelmes, de szex nincs.
2013. aug. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!