Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok ennek a lánynak a pasijáról?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm/barátom, annak a pasijáról volna szó.

Kb 10 évvel idősebb nála, és elég gazdagnak tűnik, főleg a lányhoz képest, akinek semmije sincs. Teljesen elkényezteti, igazi álompasinak érezteti magát.

Nem nagyon ismerem a srácot, viszont van egy kis aggodalmam:

A lánynak nincs senki más, csak ez a pasi, tulajdonképpen ő tartja el, nemrég költözött föl hozzá, és ha egyszer úgy gondolja, hogy már nem akarja többé ezt a lányt, akkor mi lesz a lánnyal? Vidéki származású, most költözött be a nagyvárosba (egyetemre felvették), tulajdonképpen nem is ismer senkit (engem is csak azért, mert a nagyszüleim szomszédja volt egy ideig), és ki van szolgáltatva a fiúnak.

Aggódok, mert ugyan a srác biztosan nem a pénze miatt szereti, de az aggodalom ott van, hogy a lánynak nincs senki más (szülei elváltak, az anyja - elég rosszul - bepasizott, az apja meg külföldön van).



2013. júl. 25. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
közöd nincsen hozzá foglalkozzál a saját életeddel
2013. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És? Erre a lánynak kellene gondolnia! Felnőtt nő! A pasiról meg nem gondolok semmit, van egy barátnője, akinek fizet. Nekünk meg fogalmunk sincs, milyen a kapcsolatuk!!!
2013. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Didiiayer ***** válasza:
Semmit, ez az ő dolguk és majd alakul valahogy. Találhat a lány a városban vagy az egyetemen barátokat is akikre majd számíthat.
2013. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten megértem az aggodalmadat (és ha jól veszem ki, nem teljesen közömbös számodra a lány, nem feltétlenül csak barátilag), de ez az ő ügyük. Ilyenkor felmerül a kérdés, hogy lehet-e, érdemes-e esetleg a lánnyal beszélni, de elsősorban ő tudna a saját életén változtatni. Sok minden okosat nem tudok mondani, fogalmam sincs, hogy hasonló helyzetben mit tennék.
2013. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sose beszélek vele erről, nem is akarok, pont emiatt, mert nem az én dolgom. Viszont nem akartam életem végéig magamban tartani, és hogy hogyan viszonyulok hozzá, az is mindegy, nem terveztem összejönni vele, pedig régóta ismerem.
2013. júl. 25. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha se beszélni, se összejönni nem akarsz vele, akkor szerintem az lesz a legjobb, ha nem foglalkozol többet a dologgal, és rájuk bízol mindent. Annak semmi értelme (legalábbis én így látom), hogy folyton rugózol egy olyan problémán, ami egyrészt kevéssé tartozik rád (bár érthető az aggodalmad, de elvégre ők is felnőtt emberek), másrészt meg ha nem akarsz beszélni róla, akkor úgyse keresel rá megoldást.
2013. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nem probléma, hanem egy rossz előérzet
2013. júl. 25. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
És akkor mégis mit akarsz csinálni? Ha valamit akarsz, akkor legalább beszélj vele, ha meg nem akarsz, akkor ne foglalkozz az üggyel.
2013. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!