Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vagyok ilyen? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vagyok ilyen? :/

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy utálom, ha valaki le akar fényképezni? Szinte semmi kép nincs rólam senkinek...

Nem tartom magam csúnyának, még sincs önbizalmam, nem merek kezdeményezni lányoknál, max. ha ők próbálnak, akkor elég jól elbeszélgetek velük...

16/F



2013. júl. 26. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele.
2013. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
helló én azt mondom neked h ezzel nincs semmi baj, én se szerettem ha lefényképeznek de ez azóta már változott, ez azt jelenti már amit leírtál h a tudatod alatt azért még nem fogadtad el magad teljesen és hát a kamasz kor is benne van a dologban rendesen, és lehet h egy kicsit visszahúzódó is vagy de ezzel nincs gond majd az évek során megerősödsz és én azt javaslom neked h ismerd meg magad, keres valami hobbit amiben jó vagy és szereted csinálni, és majd a lányoknál is jobban fog menni a dolog, legyél közvetlen mutasd meg milyen vagy és soha nem mutasd magad másnak mint ami vagy csak magadat add az a lényeg még nagyon fiatal vagy van mit tanulnod de ez így van rendjén...minden jót helló (ha bármi kérdésed van nyugodtan írj!)
2013. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hobbim az van, viszont az igaz, hogy még nem fogadtam magam el teljesen. Leginkább az a bajom, hogy egyszer úgy érzem, hogy jól nézek ki, egyszer meg azt, hogy rosszul...
2013. júl. 26. 11:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!