Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy bajszos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy bajszos férfi lehet vonzó számotokra?

Figyelt kérdés
Vagy mennyire zavar titeket a bajusz?

2013. júl. 26. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább körszakállas
2013. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon jól áll neki akkor igen, de szerintem inkább borosta vagy egy kisebb szakáll
2013. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora az a bajusz. De nekem annyira nem, mivel a bajusz + szakáll mindig öregít.
2013. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be
2013. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok lány.De Tom Seleck a válasz szerintem.Régen eléggé a nők bálványa volt a Magnum.
2013. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik barátom miatta növesztett szakállt és bajuszt, mert kölyök feje volt és ettől elég férfias lett. Nem mindenkinek áll jól, de tény, hogy sokkal érettebbnek és férfiasabbnak néz ki tőle a legtöbb férfi.


Férfija válogatja.

2013. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó, akkor megnövesztem!:D Bár ettől függetlenül is. Főleg hogy '80-as évek fan vagyok!
2013. júl. 26. 12:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok (20 éves), szerintem a borosta/szakáll előnyösebb általában, de bajusz is állhat jól néhány embernek. Főleg a magyaros "juhász-bajusz". Bár inkább az idősebbekhez illik.

Nagyon szívesen növesztenék valami szakáll-szerűséget, de sajnos nem tudok.

2013. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a bajusz nagyon nem tetszik egy férfin. A borosta viszont igen, és a szakáll is van akinek jól áll. De ha neked tetszik, akkor növeszd meg.
2013. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!