Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit jelenthet ő nekem? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit jelenthet ő nekem? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy srác 8 évvel idősebb nálam, én tetszem neki és én is érzek valamit de az az érdekes hogy külső alapján nem igazán tetszik viszont belső tulajdonságai alapján meg igen. Egy nap vagy 2-3szor gondolok rá, volt hogy összevesztünk és akkor elég sokat sírtam miatta! De ha magam elé képzelem hogy együtt, kézen fogva sétálunk vhogy nem tetszik. Ha más lányokkal foglalkozik kicsit zavar. Össze vagyok zavarodva mert nem értem mit érzek iránta! Légyszi segítsetek.
2013. júl. 26. 13:02
 1/5 Froncsi ***** válasza:

Szereted, de nem tetszik.

Rakjad össze magadban :)

2013. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ebből marha nagy kúrás lesz Kismanó
2013. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szereted,az tuti.

Az a kézenfogós együttsétálós rész pedig azért nem tetszhet mivel azon görcsölsz hogy mit szólna majd mások.Próbáld ezt leküzdeni.Ha pedig nem megy akkor meg minek csinálnál bármit egy olyannal akit szégyelsz?

2013. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az egyik legütősebb technika, amitől egy lány halálosan rábukik egy fiúra. :D hamarosan kefélni fogtok :D
2013. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat de nem fogunk kefélni :D
2013. júl. 27. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!