Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú megcsókolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú megcsókolja a nyakamat az mit jelent? És még a többi.

Figyelt kérdés
Nem járunk se semmi, csak először odajött hozzám és megölelt és közbe megfogta a seggemet. Én pofon vágtam, utána rá 2 percre meg elkezdte csókolgatni a nyakamat szépen lassan, én meg közbe eltoltam de visszajött és ezt mondta: "na! Ne tolj el! Csak egy picit! " ez mit jelent? Meg utána megölelet hatulról ós magamrol levetten a kezét és ilyeneket csinált. Aztan másnap találkozunk de a testvérem is jótt meg a barátnője és ők ezt megkérdezték, hogy minek.fogdossa a seggemet és azt válaszolta, hogy nem is emlékszik erre.. (közbe minden másra emlékezett kivéve erre nem...vicc.) és ez jul.16-án történt és az elótt egy hónappal megkérdezte hogy járnék e vele. De már vagy 10edjére. És jul.16-an a náp végén facen megkérdezem tőle hogy akkor most mi van és mondta hogy ő már nem ugy erez mint régen.. Nem lehet, hogy csak ezt azert írta mert mindig nemet mondtam neki?
2013. júl. 26. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem húzz inkább aludni.
2013. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bummer ***** válasza:
Már nem barátok vagytok. Megdőlt a mérleg nyelve.
2013. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor ezt hogy értsem hogy megdölt a mérleg nyelve?
2013. júl. 26. 23:30
 4/9 feketehalál válasza:
0%

IGEN MEGDŐLT A MÉRLEG NYELVE...

MEGDŐLSZ AZ ÁGYFELÉ A NYELV MEG BELÉD MEGY... LRTHETŐ?! KURNIFOGTOK BMEG

2013. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem.. Mi.meg ehhez fiatalok vagyunk...14 evesek a fiu meg 15
2013. júl. 26. 23:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy oda ment és megfogta a segged és megcsókolta a nyakad, CSAK ÚGY.

Látom 14 éves vagy.

Egy kérdésem van.

Hova korcsul ez a világ?

2013. júl. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jovan koszi az ertelmes valaszokat. Uramatyaam ne ugy kepzeljetek mar el hogy csak ugy megfogta a seggem hanem atolelet es a kezet a fenekemig csusztatta es ugy pofonvangtam..
2013. júl. 27. 08:13
 8/9 anonim ***** válasza:

figyelj, ilyen annyit jelent, hogy ugye 15 éves fiú, hát most akarva akaratlan is mondom, hogy kicsit éretlen még, szerintem cask most ért abba a korba, hogy kezd kanos lenni.

16L

2013. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csinaljak?
2013. júl. 28. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!