Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyek le egy lányt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyek le egy lányt a lábáról?

Figyelt kérdés
már ismerjük egymást, jó barátok is vagyunk de valahogy én többet szeretnék és le szeretném nyűgözni valamivel. ötletek? Leginkább apróságokra gondolok de lehet nagyban is gondolkodni :) én 16, a lány 15.. és lehetnek kicsit extrémebbek is (persze az ízlésesség határán belül) lényeg az hogy beváljon :)
2013. júl. 26. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem inkább ne tedd... még általános suliban kigáncsoltam egy lányt és egy csomóan csúnyán néztek rám utána évekig :s
2013. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valami partidrog v. cloroform
2013. júl. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fűrésszel.
2013. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, sokat segítetek -_- normális válaszokat kérnék..
2013. júl. 27. 14:21
 5/7 anonim válasza:
Szerintem hívd el moziba egyetek valamit együtt akkor a lányok szeretik ha bókolnak nekik pl Nagyon csinos vagy meg ilyenek! :)Akkor beszélgess vele sokat beszélgess vele olyan dolgokról amit ő is szeret csinálni és így szépen lassan megkedvel! :)
2013. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja és vegyél neki apróságokat pl. csoki meg hasonló dolgok!
2013. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Legyél kedves.Ha nyomulós vagy és minél hamarabb le akarod venni a lábáról akkor beszélgess vele facebookon de csak úgy hogy kitalálsz valamit hogy mért írtál rá.Írj neki kedveseket de néha egy kicsit utalgass rá.És ne lógj rajta folyton.
2015. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!