Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megvigasztalna?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú egy ideje a tanfolyamon, ahová járok. Sokszor beszélgettünk, úgy éreztem, én sem vagyok neki közömbös. A tanfolyamon kívül csak társaságban találkoztunk.


Elég mély érzésű, türelmes férfinak tűnt. Én nehezen nyílok meg, mindig zavarban vagyok a társaságában. De egyre inkább úgy éreztem, hogy közelebb kerülünk egymáshoz, csak nincs kimondva a dolog. Megbeszéltük, hogy találkozunk kettesben is.


Gyűjtöttem a lelkierőt, hogy beszéljek neki arról, hogy jól érzem magam vele, fontos kezd lenni nekem, stb. Eddig vártam, mert közben volt egy barátnője, aki pár hét után otthagyta.


Erre kiderült, hogy pár napja minden előzmény nélkül flörtölni kezdtek egy lánnyal a csoportból. Nem mély beszélgetések, "csak" szexflört. A lány mindenkinek elmesélte, hogy találkoznak és miket fog csinálni a sráccal az ágyban... Együtt mentek el az óráról. A folytatást el tudom képzelni. A srác szólt nekem, hogy mennek vacsorázni, tartsak velük. Ezt elutasítottam, mert fel voltam háborodva.


Ráadásul a lány valamiért úgy gondolja, én szívesen hallgatom, hogy ők randizni fognak, és tanácsot kért tőlem.. nehéz volt leplezni a csalódottságom. Fogalmam sincs, hogy viselkedjek velük. Sovány vigasz, hogy egész jól megtanultam a nyelvet a tanfolyamon.


2013. júl. 26. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
korod?
2013. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem
2013. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiú nem vette a lapot, úgy gondolta közömbös érzelmeid vannak, ezért tovább lépett. Időbe kellett volnaa lépni.
2013. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem farkakra gondoltam, hanem szavakra
2013. júl. 26. 23:48
 5/7 anonim válasza:
Lehet hogy a srác csalódott és csak a futó kapcsolatokat keresi, vagy várj vele míg helyreáll a lelki állapota, de ahogy irtad ... én tovább lépnék... találsz szebbet és jobbat.
2013. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocs, sovány vigasz, de ez van, hidd el éltem eleget h tudjam miez, pedig még fiatal vagyok :((((((( (22/F) Élj boldogan és gondtalanul míg teheted...
2013. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég mély érzésű, türelmes férfinak tűnt.

Erre kiderült, hogy pár napja minden előzmény nélkül flörtölni kezdtek egy lánnyal a csoportból. Nem mély beszélgetések, "csak" szexflört. A lány mindenkinek elmesélte, hogy találkoznak és miket fog csinálni a sráccal az ágyban...


-A mély érzésű férfit is így fogják meg!

2013. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!